Akbank Axess Kart Avantajları

axess klasik 300x156 Akbank Axess Kart Avantajları İyi bir kredi kartı, kullanıcısına hayatın her alanında kolaylık sağlamalıdır. Bu düsturla hareket eden Akbank, müşterilerine Axess kart aracılığıyla oldukça geniş bir avantaj seçeneği sunmakta. Üstelik Axess sahibi olanlar için avantajlar yurtiçi ile de sınırlı değil. Axess kart sahibi olanlar yurtdışında otel ve restaurantlarda 75 TL ve üzeri alışverişlerinde %10 indirim avantajına sahip. Üstelik bunun için ekstra bir şey yapmanıza da gerek yok. Sms yoluyla kaydınızı kolayca yaptırabiliyorsunuz. Aslında Axess’in avantajlarını tek tek yazmak sanki bir ansiklopedi okuyormuş hissi yaratacağından, özet halinde günlük hayata uyarlayarak açıklamanın yerinde olacağı kanısındayım. Bu bağlamda Axess avantaj okyanusunun bir noktasından başlamak gerekiyor işe.

Kışın etkilerinin iyice hissedilmeye başladığı şu dönem itibariyle Bridgestone ve Lassa’dan kış lastiği alışverişi yapacak olanlar için güzel bir haber var. Axess sahipleri ekstra 6 taksit imkanına sahip. Ayrıca Opet ve Sunpet’ten 4 kez 75 TL tutarında yakıt alışverişi gerçekleştirenler için 25 TL akaryakıt veya otogaz hediye ediliyor. Garenta rent a car aracılığıyla araç kiralamak isteyenler içinse sadece Axess için geçerli olmak üzere peşin fiyatına 6 taksit seçeneği sunuluyor.

Axess sahibi olanlar için kampanyaların ucu bucağı yok.IKEA,İstikbal ve Bellona’dan mobilya alışverişi yapmak isteyenler için peşin fiyatına 9 taksit imkanı bulunurken yine anlaşmalı yerlerden yapılacak beyaz eşya ya da mobilya alışverişlerinizde de +4 taksit imkanına sahip olacaksınız.Ayrıca eğitim sektörü harcamaları ve NT mağazası ile olan harcamalarınıza da yine +3 taksit imkanı Axessliler için halihazırda mevcut konumda.Çağımızın vazgeçilmezi teknolojik ürünler ve buna bağlı gelişen online alışverişin de amiral gemisi durumunda olan Axess,Teknosa,Kliksa gibi markaların yanı sıra n11.com,gittigidiyor.com gibi yalnızca online alışveriş sağlayan firmalarla olan alışverişlerinize de peşin fiyatına 6 ila 9 taksit arasında alışveriş imkanı sağlıyor.

Ulaşımda da tıpkı diğer alanlarda olduğu gibi etkisi hissedilen Axess’in THY ile yapacağınız uçuşlarınıza 6,Sun Express ile olan uçuşlarınıza ise 3 taksit imkanı sağladığını, bunun yanı sıra Antonina Turizm’de 6 taksit ve %20’ye varan indirim imkanı olduğunu da hatırlatmamız gerekiyor. Axess tüm bu avantajlı alışveriş imkanlarının yanı sıra her 10 TL alışverişinize bir çekiliş hakkı tanıyarak sizlere her ay yapılmakta olan BMW çekilişine de katılma hakkı tanıyor. Axess ayrıca çevre ve temizlik vergilerinizde ise faizsiz ve ücretsiz 5 taksit imkanı sağlıyor.

Axess evinizden, arabanıza belki bir tatil turundan, yenilediğiniz telefonunuza kadar akla gelebilecek her nokta yardımcınız konumunda. Kampanya hızına yetişmek oldukça zor olduğundan internet sayfasından mümkün oldukça kampanyaları takip etmek ve hala yoksa bir Axess kredi kartı edinmek yararınıza olacaktır.

About the Author

Finansla ilgili bilgilere ulaşmanızı sağlayan bir kişi...

Be the first to comment on "Akbank Axess Kart Avantajları"

Leave a comment

Your email address will not be published.


*