Yayınlanma: 23 Kas Paz 2014
Bankalar | Yazar

Akbank Direkt Nedir?

akbank direkt 300x176 Akbank Direkt Nedir?             Akbank yıllardır hem özel işlerimizde hem de ticari işlerimizde güvenle kullandığımız çok yönlü, teknolojiyi yakinen takip eden bir bankadır. Müşteri memnuniyeti Akbank personeli için ön plandadır. Profesyonel ve güler yüzlü uzman kadrosu, çeşitli seminer ve kurslara katılarak kendini geliştirerek siz müşterilerine hizmet vermekten mutluluk duymaktadır. Politikaları müşteri memnuniyetini ön planda tutmaktadır. Kısaca Akbank işini severek yapan ekibin bir araya gelerek müşterilerine verdiği hizmettir.

Artık şubelere bile gitmenize gerek kalmadan, hem müşterilerinin işini kolaylaştırmak hem de personelinin işini hafifletmek için, tüm işlemlerinizi yapabilmeniz için Akbank direkt bankacılığı da müşterilerinin hizmetine sunmuştur. Akbank direkt bankacılı nedir? Yapmanız gereken tek şey, kendi kişisel bilgileriniz ile Akbank direkt şifresi almak. Daha sonra banka müşteri numaranız ve Akbank direkt şifreniz ile giriş yapmanız gerekir. Şayet şifrenizi unutursanız, şifre al düğmesine tıklayarak yeni şifre talep edebilirsiniz.

Şifrenizi biliyor fakat müşteri numaranızı bilmiyor iseniz Akbank müşteri hizmetleri uzman kadrosundan yardım talep edebilirsiniz. Akbank direkt girişinde TC kimlik numaranız, telefon numaranız hatta telefon modeliniz gibi özel bilgileriniz istenmez. Müşteri bilgileri de tamamen gizlidir. Akbank direk bankacılığa giriş yaptıktan sonra, bir banka şubesinde yapabileceğiniz tüm işlemleri yapabilirsiniz. Kendi hesaplarınız arası para transferi, havale işlemleri, EFT işlemleri, ödeme noktalarına gitmeden fatura ödeme, yatırım hesapları hatta şubeye gitmeden yapılabilecek kredi başvurusu bile yapılabilmektedir. Hatta Akbank direk bankacılığın artık akıllı telefonlar için olan uygulamaları da geliştirilmiştir. Birçok Akbank müşterisi artık hem bilgisayarında hem telefonunda aktif olarak Akbank direk kullanmaktadır.

Akbank teknolojik olarak hem müşteri bilgilerinin gizliliği hem de banka şubelerinin güvenliği açısından, konusunda uzman bir ekip ve programlar tarafından profesyonelce korunmaktadır. Güvenlik açısından sizler de müşteri numaralarınızı, Akbank direk şifrenizi ve kullanıcı adı gibi özel bilgilerinizi başka kişilerle paylaşmamalısınız. Şifrelerinizi doğum tarihi gibi kolay bulunacak rakamlar yapmayınız. Akbank direkt bankacılığa girişlerinizde sizlerinde göreceğiniz gibi size bir uyarı çıkacak ve dönem dönem güvenliğiniz açısından şifrenizi değiştirmeniz talep edilecektir. Bu uyarılara uymanızı ve farklı farklı kombinasyonlarla şifreler oluşturmanızı tavsiye ederiz.

 

Yazar Hakkında

_erc_

- Finansla ilgili bilgilere ulaşmanızı sağlayan bir kişi...

Yorum Ekleme Alanı

Yorumlar Onay Alır: "Bir yönetici tarafından onaylandıktan sonra sayfaya eklenir."