Yayınlanma: 24 Kas Sal 2015
Akbank | Yazar

Akbank Eft ve Havale işlem saati

Akbank Müşteri Hizmetleri Telefonu 300x178 Akbank Eft ve Havale işlem saatiBanka üzerinden işlem yapmak isteyenler bu işlemleri internet üzerinden de rahatlıkla yapabilirler. Akbank EFT ve havale işlemi yapmak isteyenler bunun için belirlenen saatler arasında yapılması gerekir. İşlem yapmak isteyenler Akbank EFT ve havale saatleri hafta içi sabah 09:00 da başlayıp akşam 17:00 arasında yapabilirler. Bu saatler dışında yapılan işlemler bir sonraki günün mesai saatleri içinde yapılır.

Hafta sonu yapılan işlemler pazartesi günü işleme tabi tutularak aktarımlar yapılır. Cuma günü EFT işlem saati bitiminde yapılan işlemler de bu şekilde pazartesi günü yapılır. Başka bankaya para göndermek isteyenler EFT işlem saatleri içerisinde bunu internet bankacılığından da rahatlıkla yapabilirler. İnternet şubesine giren bütün müşteriler bankaya gitmeden ve zaman kaybetmeden işlem yaparak göndermek istedikleri paraları rahatlıkla gönderebilirler. Akbank müşterileri hafta sonu yapacakları EFT işlemleri için beklemek zorunda kalmak istemiyorlarsa bu durumda hafta içi bu saatler içinde işlemi yapmaları gerekir.

Akbank EFT işlemi için hafta sonu yapılan işlemlerde ileri tarihli olarak işlem yapılır. Bu durumda belirlenen miktarda para aktarımı işleme alınsa da aktarım işlemi ancak EFT saatleri içerisinde yapılır. Acil olan durumlarda internet üzerinden EFT saati geçirilmeden işlem yapılarak gerekli olan yerlere aktarım yapılır. Bu sayede bankaya gitmeye gerek kalmadan kolayca işlem yapılarak EFT veya havale işlemleri bu saatler içerisinde kolayca gerçekleştirilir.

Yazar Hakkında

_erc_

- Finansla ilgili bilgilere ulaşmanızı sağlayan bir kişi...

Yorum Ekleme Alanı

Yorumlar Onay Alır: "Bir yönetici tarafından onaylandıktan sonra sayfaya eklenir."