Yayınlanma: 30 Eki Paz 2016
Akbank | Yazar

Akbank Şubesiz Bankacılık

akbank direkt 2 1024x706 Akbank Şubesiz Bankacılık

Gelişen teknolojinin etkisi ile değişen yaşam şartları bankacılık işlemlerinde de kolaylığı bize sunuyor. Artık şubeye gitmenize gerek kalmadan evde internet üzerinden bütün işlemlerinizi gerçekleştirmek mümkün. Akbank Şubesiz Bankacılık projesi olarak Akbank Direkt uygulamasını kullanabilir ve şubeye gerek kalmadan bankacılık işlemlerinizi çok daha hızlı bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz.

Akbank Direkt kullanıcısı olarak günün istediğiniz her saati istediğiniz bankacılık işlemini gerçekleştirebilirsiniz. İnternet üzerinden hesap özetinizi ve kredi kartı ekstrelerinizi görüntüleyebilir, dilediğiniz zaman kredi kartı borçlarınızı ödeyebilirsiniz. Bunun yanında elektrik, su, doğalgaz gibi bütün fatura ödemelerinizi gerçekleştirebilir ve ödemeleriniz için internet üzerinden otomatik ödeme talimatı verebilirsiniz. . Cep telefonu TL yüklemelerinizi de günün istediğiniz saati gerçekleştirebilirsiniz.

Ayrıca EFT ve Havale yapmak için de banka şubelerine gitmenize gerek kalmadı. İnternet üzerinden istediğiniz hesaba EFT ve Havale yapmak mümkün. Ayrıca döviz ve altın işlemlerinizi de internet üzerinden gerçekleştirebilirsiniz. Son 15 gün içerisindeki bütün para transferi işlemlerinizi tekrar görüntüleyebilirsiniz. Ayrıca banka hesabınızın ve sizin güvenliğiniz için internet şubesine giriş şifreleriniz tek kullanımlık olarak belirlenmiştir. Bu sayede şifre kaybetmek yada çaldırmak gibi sorunların önüne geçilmiş olmakta.

İnternet şubesi dışında mobil bankacılık kullanarak işlemlerinizi sadece akıllı cep telefonunuzdan gerçekleştirebilirsiniz. Mobil Bankacılık kullanarak İnternet Bankacılığı üzerinden gerçekleştirilen bütün işlemleri gerçekleştirebilirsiniz. Ayrıca para çekmek için kartınız yanınızda yok ise cep telefonunuz üzerinden size en yakın ATM ye para çekme talimatı verebilirsiniz.

 

Yazar Hakkında

_erc_

- Finansla ilgili bilgilere ulaşmanızı sağlayan bir kişi...

Yorum Ekleme Alanı

Yorumlar Onay Alır: "Bir yönetici tarafından onaylandıktan sonra sayfaya eklenir."