Yayınlanma: 13 Nis Pts 2015
Bankalar | Yazar

Aktif Bank

aktifbank 300x225 Aktif Bank5 yıldan bu yana bankacılık sektöründe hizmet veren Aktif bank özellikle perakende bankacılık hizmetleri ile müşterilerine büyük avantajlar ve fırsatlar vermektedir. ‘’ yeni jenerasyon bankacılık ‘’ sloganı ile yola çıkan ve 12 milyar Liraya yaklaşan hacmi ile yükselen bir ivmeye sahip Aktif bank, ürün ve şube hizmetlerini artırmayarak işlem yapabilme kapasitesine sahip bir Çalık holding kuruluşudur.

Daha çok perakende bankacılık hizmetler, yatırım bankacılık hizmetleri gibi kaliteli hizmet kategorilerinde bulunan banka, ilk temellerini 2007 yılında atmış olup 2010 sonrası bankacılık profilini güçlendirmiştir. Banka sıralamasında 41. Sıradan girip 24. Sıraya gelen ve kredi, kerdi kartı, ürün satışı gibi işlemleri şube olmadan yapan Aktif bank 10.000’ e yakın noktada kullanıcılarına işlem yaptırma seçeneğine sahiptir.

Aktif bank yönetim kurulu başkanlığını Ahmet Çalık yürütmekte olup, Mehmet Usta ve Veysel Şahin gibi üyelerle geniş bir kadrosu bulunmaktadır. Aktif bank en büyük hamlesini Passo lig kartları ile sağlamıştır. Hem kredi kartı hem de banka kartı markaları olan Passolig bugün ülkemizde 500.000’ i aşkın kişide özellikle futbol organizasyonları için alınmış ve daha sonra alışverişlerde ve bankacılık işlemlerinde de kullanılmaya başlanmıştır. Passolig kredi kartı, passolig banka kartı ve passolig ön ödemeli cüzdan markaları ile popüler olan Aktif bankaynı zamanda Passo kart ile de bankacılık faaliyetlerinde müşterilerine olanaklar sağlamaktadır.

Aktif bank, bireysel krediler, aktif bono, aktif fon hesabı, likit fon, tahvil ve bono fonu, sigorta yeri gibi farklı yatırım hizmetlerini müşterilerine sunmaktadır. Aktif bank ile ayrıca telefon su doğal gaz elektrik gibi onlarca farklı borç ve faturalarınızı güvenli bir şekilde masrafsız olarak ödeyebilirsiniz.

Yazar Hakkında

_erc_

- Finansla ilgili bilgilere ulaşmanızı sağlayan bir kişi...

Yorum Ekleme Alanı

Yorumlar Onay Alır: "Bir yönetici tarafından onaylandıktan sonra sayfaya eklenir."