Yayınlanma: 22 Kas Paz 2015
Genel | Yazar

Albaraka Türk Kredi kartı Başvurusu

albaraka türk kredi kartı başvurusu formu 300x200 Albaraka Türk Kredi kartı BaşvurusuKredi puanı düşük olanlar ve ya yüksek gelire sahip olmayanlara her banka kredi kartı vermez. Böyle bir durum ile karşı karşıya kalanlara bazı bankalar puanına ve gelir düzeyine bakmadan 1000 Türk lirasına kadar kredi kartı verebilmektedirler. Albaraka Türk Kredi kartı Başvurusu 2015 bitmeden yapanlara nakit avans limiti de olan kredi kartı vermektedir. Kredi kartı ile taksitli alışveriş yapabilir, isterseniz nakit ihtiyaçlarınızı da çözebilirsiniz. Ama banka kredi kartının limitinin yarısı kadar nakit avans limiti veriyor. Ama nakit avans çekimlerinde bir ay içerisinde ödeyenlere çok düşük faizler uyguluyor.

Büyük bankalar müşteri sıkıntısı çekmediği için, kredi kartını herkese vermiyor. Ödeyemeyeceğini düşündüklerine kolay kolay kredi kartı vermiyor. Eğer maaşınızı o bankalara taşırsanız veriyor ama hem kart aidatı yüksek oluyor hem de alışverişlerde yüksek faiz uygulanıyor. Bu yüzden hemen Albaraka Türk Kredi kartı Başvurusu 2015 kampanyası bitmeden yapılmalıdır. Üstelik albaraka Türk maaşını bankasına taşıyanlara da kredi kartı aidatı almıyor.

Size de doya doya kredi kartını kullanmak kalıyor. Başvuru için herhangi bir albaraka şubesine gidebilir ve ya internet üzerinden gerekli bilgileri doldurarak kredi kartı başvurusu yapabilirsiniz. Sonrasında size olumlu ya da olumsuz olarak telefon ile dönüş yapılıyor. Ama genelde olumlu dönüş yapılıyor. Size kredi kartınızın hangi adrese gelmesini istediğinizi sorarlar ve en geç 2 hafta içerisinde gelir.

Yazar Hakkında

_erc_

- Finansla ilgili bilgilere ulaşmanızı sağlayan bir kişi...

Yorum Ekleme Alanı

Yorumlar Onay Alır: "Bir yönetici tarafından onaylandıktan sonra sayfaya eklenir."