Yayınlanma: 21 Ara Pts 2015
Bank Asya | Yazar

Bank Asya EFT ve havale saatleri

BANKASYA EFT VE HAVALE İŞLEMLERİ

bankasya1 300x210 Bank Asya EFT ve havale saatleriEFT veya havale yapacak olanlar bunun için istedikleri zaman bankaların internet şubelerinden kolaylıkla işlem yapabilirler. Bankasya EFT ve havale saatleri içerisinde işlemler bu şekilde daha hızlı ve kolay olarak yapılabilir. Bankasya müşterileri sabah 08:30 da başlayarak işlem şekillerine göre farklı saatlere göre aktarım yapabilirler. Bankadan yapılacak işlemler akşam 17:25’e kadar yapılabilir. İnternet şubesinden yapılacak işlemler akşam 16:00 da son bularak bu saatten sonra yapılan işlemler bir sonraki günün mesai saatlerinin başlaması ile yapılır.

EFT veya havale yapacak olanlar bu saatler içerisinde istedikleri gibi rahatlıkla aktarımlarını yapabilirler. Hafta içi işlem saati bitiminde yapılan işlemler hafta başına kadar yapılamaz. Pazartesi günü mesai başladığında beklemede olan işlemler başlatılır ve tamamlanır. Bu durumda hafta sonu yapılacak olan işlemlere dikkat edilmesi ve işlem tarihinin ayarlanması gerekir.

İnternet üzerinden de rahatlıkla işlem yapılarak bu saatler içerisinde para aktarma işlemi aynı bankaya veya farklı bankaya yapılabilir. Cuma günü işlem saatinin son bulması ile yapılacak olan EFT işlemleri ancak Pazartesi günü işlem başlangıç saatinde yapılır. Bankaya gitmeye gerek kalmadan internet şubesinden de rahatlıkla işlem yapılarak para aktarımı gerçekleştirilebilir. Bu şekilde yapılacak olan işlemlerde özellikle işlem saatine dikkat edilmesi ve gereken saatler içerisinde yapılması gerekir. Acil durumlarda bu saatler dışında olması halinde işlem yapılmayacağının da dikkate alınması gerekir.

 

Yazar Hakkında

_erc_

- Finansla ilgili bilgilere ulaşmanızı sağlayan bir kişi...

Yorum Ekleme Alanı

Yorumlar Onay Alır: "Bir yönetici tarafından onaylandıktan sonra sayfaya eklenir."