Yayınlanma: 21 Eki Çar 2015
Genel | Yazar

Bank Asya kredi başvurusu

KOLAY KREDİ VEREN BANKALAR

bankk asya 300x223 Bank Asya kredi başvurusuHızlı ve kolay kredi almak isteyenler bank asya’ya başvuruyor. Banka İslami koşullara göre çalıştığından hiçbir faiz almıyor. Sadece banka bank Asya kredi başvurusu 2015 yılı içerisinde yapılır ise ödeneceği zaman paradan pay istiyor. Eğer o parayı kendi işiniz için kullanacağınızı belirtip, ispatlarsanız hem alacağınız kredi yükseliyor hem de kar oranınıza göre sizden para alınıyor. Yüksek kar elde etmiyorsanız sizden alınan para da yüksek olmuyor. Banka ihtiyaç kredilerinde 36 aya kadar vade yaparken taşıt kredilerinde ise 48 aya kadar vade yapmaktadır. Konut kredilerinde ise geliriniz ve alacağınız konutun fiyatına göre 15 yıla kadar taksit yapabilmektedir.

Bank Asya geliri olan, düzenli sigortası yatan hemen herkese kredi veriyor. Bayram vesilesi ile kredi kampanyalarını da yapan banka eğer banka bank Asya kredi başvurusu 2015 bitmeden yapılırsa bayram kampanyasından faydalanılabiliyor. Krediden alınan vade farkında indirim yapılıyor. Ayrıca banka dosya masrafsız kredi seçeneği sunuyor. Eğer kendi müşterisi olursanız sizden kredi esnasında alınan yüksek masrafların hiçbirini de almıyor.

Diğer bankalarda faizler ülkedeki ekonomik durumdan kaynaklı faizler yükselirken bank Asya’da şuan hala bu anlamda bir hamle yoktur. Kredi puanınıza ve bankalar arası işlemlerinize bakılarak durumunuza göre size kredi veriyorlar. Bu bazen sizin istediğiniz meblağın üstünde olurken, eğer kredi puanınız düşükse istediğiniz meblağın altında bir krediyi almak zorunda kalıyorsunuz.

Yazar Hakkında

_erc_

- Finansla ilgili bilgilere ulaşmanızı sağlayan bir kişi...

Yorum Ekleme Alanı

Yorumlar Onay Alır: "Bir yönetici tarafından onaylandıktan sonra sayfaya eklenir."