Yayınlanma: 13 Nis Pts 2015

Bank Asya Kredi Kartı

asya kart 300x188 Bank Asya Kredi KartıFaizsiz bankacılık konusunda Ülkemizde faaliyet gösteren ilklerden olan Bank Asya müşterilerine Asya Kart ve ayrıcalıklarını kullandırma imkânı sunmaktadır. Müşterilerin profillerine, eğitim durumlarına, iş hayatlarına ve sosyo ekonomik durumlarına göre farklı kredi kartları kullandıran Bank Asya, ayrıca yıllık aidat ücreti olmayan AsyaCard ayrıcalığı ile öğrenciler ve ev hanımları için oldukça idealdir.

Bank Asya ‘’ hem hızlı hem de marifetli ‘’ sloganı ile hızlı işlem yapma özelliğine sahip AsyaCard DIT ayrıcalıklarını müşterileri ile paylaşmaktadır. AsyaCard DIT ile 50 TL altında yaptığınız tüm alışverişlerde POS cihazına kartı takmadan işlem yapabilme özelliğine sahiptir. Okuyucuya kartın yaklaştırılması ile yeterli olan bu işlem daha pratik ve hızlıdır.

Bank Asya yurt içinde eve yurt dışında kullanılabilen Bank Asya Platınıum Card ile onlarca farklı avantajı müşterilere sunmakta ve harcadıkça kazandıran bir sistemi paylaşmaktadır.

Bank Asya ayrıca Türkiye İşadamları ve Sanayiciler Konfederasyonu ( TUSKON ) üyeleri için sunduğu TUSKON Kart ile müşterilerine master ve visa logolu tüm alışveriş noktalarında alışveriş yapabilme olanağı sağlamaktadır. VIP ayrıcalığı olan TUSKON Kart 8 farklı şehirde Deniz Ulaşımında özel ayrıcalık sunmaktadır. 50 TL altı işlemlerde DIT sistemi geçerli olan Bank Asya TUSKON Kart yut içi ve yurt dışı tüm alışverişlerde artı 3 taksit ve faizsiz ödeme avantajlarını müşterilerini hizmetine vermektedir.

AsyaCard DIT, AsyaCard Classic, AsyaCard Gold, AsyaCard Platınıum, Tuskon Kart ve Yıllık Üyelik Ücreti Olmayan AsyaCard isimleri altında 6 farklı kredi kartı ve avantajlarını müşterilerinin kullanımına sunmuştur. Asya Bank kredi kartları ile öğrenciler, ev hanımları, kamu çalışanları, özel sektör temsilcileri, şirketler, işletmeler ve işçiler faydalanmakta olup 500 – 20.000 TL arasında kredi kartı limiti kullanma imkânı verilmiştir.

Yazar Hakkında

_erc_

- Finansla ilgili bilgilere ulaşmanızı sağlayan bir kişi...

Yorum Ekleme Alanı

Yorumlar Onay Alır: "Bir yönetici tarafından onaylandıktan sonra sayfaya eklenir."