Yayınlanma: 18 Ara Per 2014
Bankalar | Yazar

Bank Asya Sektörel Para ve Finans

223800 bank asya 300x223 Bank Asya Sektörel Para ve FinansBank Asya ticari müşterilerine ve Kobi’ lere sunduğu özel finans ve kredi imkânları ile hem ülke ekonomisini desteklemekte hem de girişimci firmaların yanında olmaktadır. Bank Asya sektöre, işe ve alana göre sunduğu özel finans paketlerinde birbirinden farklı kampanya ve fırsatlarla oldukça popüler bir Banka olmaktadır.

Akaryakıt Bayii Destek Finansman Paketleri;

3 ay üzerinden akaryakıt, yağ veya gaz satışında bulunan akaryakıt bayilerine sunulan finans paketinde pos cihazlarının kullanımına özel bir uygulama yapılmaktadır. Ayrıca düşük faiz ve komisyonlarla desteklenmekte ve kredi kartı, sigorta, çek, fatura ödeme gibi işlemlerin yapılmasında kolaylıklar sağlamaktadır.

Franchising Finansmanı;

Bank Asya müşterilerine franchising konusunda sağladığı finansmanda yatırımın % 75’ ine kadar kredi imkânı sunmaktadır. Ayrıca maaş ödemelerini, fatura borçlarının ve çek hizmetlerinin sağlıklı yürümesi adına finansman ve teknik desteği sürdürmektedir.

İş yer arsa alım destek finansman paketi;

Aldığınız işyerinin veya arsanın değerine karşılık gelen finansmanın % 50 sini Bank Asya müşterilerine sunmaktadır. Ayrıca çalışılan işyerinde uygun pos cihazlarını kullandırtma, şirket ve ticari kartları sunma, çek defteri verme, internet bankacılığı ile hızlı işlemler yapma gibi birçok avantajı ticari müşterilerine sunmanın gururunu yaşamaktadır.

Bank Asya ayrıca; Taksi plakası finansmanı, tarım destek finansmanı, turizm destek finansmanı ve üye iş yeri destek finansmanı adı altında girişimcileri desteklemektedir. Bank Asya ticari politikasında turizmden tarıma, taşımacılıktan üye işyerlerine kadar sektör ayırt edilmeksizin her alanda destekler sürmektedir.

Bank Asya sektörel finans paketlerinden sadece birinden faydalanabilmek için en yakın Bank Asya şubelerinden birine uğramanız yeterli olacaktır. Bank Asya ticari müşteri hizmetlerine sunacağını proje belgeleri ile izlenecek yol haritası belirlenecektir. Alım satımlarınızla birlikte dilediğiniz internet bankacılığı, post cihazları, çek defterleri, fatura ödeme talimatları gibi işlemlerinizin tamamını yapabileceksiniz.

Bank Asya müşterilerine sunulan finansman miktarları % 50 – % 75 arasında olup 3 – 60 ay arasında değişen vadeler ve % 1,09 – % 1,36 arasında değişen kar payları ile oldukça fırsat dolu bir paket hizmeti sunmaktadır.

Yazar Hakkında

_erc_

- Finansla ilgili bilgilere ulaşmanızı sağlayan bir kişi...

Yorum Ekleme Alanı

Yorumlar Onay Alır: "Bir yönetici tarafından onaylandıktan sonra sayfaya eklenir."