Yayınlanma: 20 Haz Pts 2016
Bank Asya | Yazar

Bank Asya Şubesiz Bankacılık

BANKASYA ŞUBESİZ BANKACILIK

bank asya2 300x169 Bank Asya Şubesiz Bankacılıkİnternet kullanımının her geçen gün artması bankacılık işlemlerine de yansımış olup müşterilerin işlemlerini banka şubelerine gitmeden halletmelerini sağlamıştır. Bank Asya Şubesiz Bankacılık hizmetlerini kullanarak işlemlerinizi banka şubesine gitmeden internet bağlantınız olan her yerden kolayca gerçekleştirebilirsiniz.

Bank Asya İnternet Şubesi ile işlemlerinizi ister evinizde ister iş yerinizde halledebilirsiniz. Banka şubelerinden gerçekleştirilen tüm işlemleri gerçekleştirebileceğiniz internet şubesini kullanmak tamamen ücretsiz. Bireysel işlemleriniz için her türlü yetkilere sahip olduğunuz internet şubesinde tüzel kişilik kullanmak için yetkilendirme vermeniz gerekmektedir.

İnternet şubesinden hesap özetinizi ve kredi kartı ekstrelerinizi görüntüleyebilir, ödemelerinizi internet üzerinden yapabilirsiniz. Aynı zamanda internet üzerinden her türlü faturalarınızı ödeyebilir ve ödemeleriniz için otomatik ödeme talimatı verebilirsiniz. İnternet şubesi üzerinden günün istediğiniz her saati EFT ve Havale işlemlerinizi ayrıca altın ve döviz alım-satım yapabilirsiniz. Aynı zamanda GSM numaranıza TL yüklemelerinizi de internet üzerinden gerçekleştirebileceğiniz gibi hac ve umre kayıt işlemlerinizi de gerçekleştirebilirsiniz.

İnternet üzerinden akıllı cep telefonunuza AsyaMobil uygulamasını yükleyerek işlemlerinizi cep telefonundan ücretsiz bir şekilde kolayca halletmeniz mümkün. AsyaMobil uygulamasına bireysel yada kurumsal olarak kayıt yaptırabilirsiniz. İnternet Şubesinden yapabileceğiniz bütün işlemleri aynı zamanda AsyaMobil uygulamasından da gerçekleştirebilirsiniz. Aynı zamanda AsyaMobil uygulaması üzerinden size en yakın Bank Asya şube yada ATM adres bilgilerine kolayca ulaşabilirsiniz. AsyaMobil uygulamasını kullanarak ATM ve şubeye gitmeden istediğiniz hesaba para gönderimi yapabilirsiniz.

Yazar Hakkında

_erc_

- Finansla ilgili bilgilere ulaşmanızı sağlayan bir kişi...

Yorum Ekleme Alanı

Yorumlar Onay Alır: "Bir yönetici tarafından onaylandıktan sonra sayfaya eklenir."