Yayınlanma: 11 Ara Cum 2015

Banka Hesabı Nedir? Nasıl Açılır?

Şuanda bankaların yeni yürürlüğe getirdiği ve bankacılık hizmet anlayışlarını değiştirmek amacıyla sunduğu yeni banka hesapları insanlara teklif ediliyor eğer kabul edilirse bu banka hesaplarının kampanyalarından ve tekliflerinden insanlar bilgilendiriyor hatta bu banka hesapları bir çok işlem için ücret dahi almıyor. Banka hesabı açmak isterseniz sizlere önerebileceğimiz bir kaç banka bulunuyor, bunları kullanmak ya da tercih etmek tamamen size bağlı olup bu makalenin amacını asla reklam olarak algılanmayın. İşte sizlere banka hesabı nedir? Nasıl açılır?

1398421116 01664694930300 300x169 Banka Hesabı Nedir? Nasıl Açılır?Bugün yeni bir banka hesabı açmak isterseniz bu isteğinizi bir çok banka yerine getirebilir fakat bu bankaların bir kaçı açtırdığınız banka hesabının içerisinde her yaptığınız işlem için sizlerden ayrı bir işlem ücreti alıyor ve bu işlem ücretlerinin yanı sıra 6 ayda bir olmak üzere sizlerden hesap işletim ücreti adı altında başka bir ücret talep ediyorlar fakat bu ücretlerin ve işlem ücretlerini almayan ve sizlere hatta daha fazla teklifte ve kampanya da bulunan bir çok banka bulunuyor. Garanti bankası şuan her eft ve havale ücreti için sizlerden ücret alıyor aynı zamanda hesap işletim ücreti de alınıyor fakat Finansbank Enpara, Teb, Nuvo gibi bankacılık hizmetleri sizlerden bunları almıyor ve her işleminizi ücretsiz bir şekilde yapıyor.

Sizlerde yeni bir banka hesabı açtırmak isterseniz bu isteğinizi Finansbank Enpara veya Nuvo’dan yana kullanabilirsiniz. İkisininde verdiği hizmet ve hizmet anlayışı neredeyse birbirine yakın.

Yazar Hakkında

BMEditor

Yorum Ekleme Alanı

Yorumlar Onay Alır: "Bir yönetici tarafından onaylandıktan sonra sayfaya eklenir."