Yayınlanma: 18 Eki Cts 2014
Bankalar | Yazar

Banka Kredi Kartı Çeşitleri

banka kartlari 300x168 Banka Kredi Kartı ÇeşitleriBankalar kredi kartı kullanıcılarına daha farklı isimlerde ve avantajlarda kredi kartları sunarak kendi bankalarına ait işlem sayısını, işlem hacmini ve seçilebilirliğini artırmayı hedeflemektedirler. Kredi kartı kullanıcılarına sunulan aynı bankanın farklı kartlarını seçme şansı müşterinin bankaya olan güvenini kazanmanın yanı sıra alternatifler üretmektedir.

Peki, hangi banalar hangi kredi kartını kart kullanıcılarına sunmaktadır?

Akbank müşterilerine ve kredi kartı kullanıcılarına Axess isimli kartı ve çeşitlerini sunmuştur. Müşteri niteliğine göre axess gold, axess platinum, axess exi26, axess sanal kart ve axess temassız kart ile hem alışverişler için hem de onlıne alışverişler için kredi kartları hizmetlerini vermektedir.

Her geçen gün şube sayısını artıran ve ülkemizdeki en büyük sermayeye sahip olan Bank Asya müşterilerine AsyaCard DIT, AsyaCard Classic, AsyaCard Gold, Tuskon Kart ve Platinum kart seçenekleri ile ulaşmakta, müşterilerine farklı alternatiflerle daha avantajlı alışveriş yapma imkânı sağlamaktadır.

İş Bankası ve ziraat Bankasının müşterilerine ve kredi kartı kullanıcılarına sunduğu kredi kartları; maximum kart, maximum premier kart, maximum Gold kart, Maximum platinum kart, Maximum tema kart, İş’te Üniversiteli gibi kartlardır. Ayrıca sporseverler için Sivas spor Maximum Kart, Banvit Maximum Kart, Maximum Samsun spor Kart, Maximum Bursaspor kart isimli ve logolu kartlarla farklı seçenekler sunmaktadır.

Finansbank diğer bankalar gibi farklı kredi kartı sunmanın yanında bazı mesleklere ait özel kredi kartları çıkarmaktadır. Finansbank müşterileri Cardfinans yanında Clubfinans Doctors, Hemşire Kart, Cardfinans Go ve Fix Card ile güvenli ve huzurlu alışverişler yapmaktadır.

Vakıfbank ve Yapı kredi Bankasının markası olan World kart kullanıcıları özellikle 4 Büyük takımın ve Bursaspor takımının logosu ve ismi olan kredi kartlarını kullanmaktadırlar. Fenerbahçe, Galatasaray, Trabzonspor ve Beşiktaş Worldcard ve gold Worldcard ile birlikte Kamu-sen kredi kartı ve Kampüs kredi kartı kullanma seçenekleri mevcuttur.

Yazar Hakkında

_erc_

- Finansla ilgili bilgilere ulaşmanızı sağlayan bir kişi...

Yorum Ekleme Alanı

Yorumlar Onay Alır: "Bir yönetici tarafından onaylandıktan sonra sayfaya eklenir."