Yayınlanma: 18 Eki Paz 2015
Genel | Yazar

Bedelli Askerlik Kredisi veren bankalar

BEDELLİ ASKERLİK VE BANKALAR

bedelli kredisi 300x168 Bedelli Askerlik Kredisi veren bankalarÜlkemizde yakın zamanda meydana çıkan bedelli askerlik uzun görüşmelerden, tartışmalardan, incelemelerden, sonra kabul edilen ve konusu çok fazla tartışılan ve akıllara soru düşürmekte olan bir konu oldu. Bedelli askerlik yapmak isteyenler ve yeterli birikimi olmayanlar için bankalar ön plana çıktı. Tabi ki bundan önce bedelli askerlik çıkar çıkmaz akıllara ödenecek 18.000 TL geldiği için bankalar devreye girdi de dersek hiç yanlış olmaz. Peki, Bedelli askerlik kredisi veren bankalar neler?

Bedelli askerlik parasını tabi ki herkesin bir anda çıkartıp bulması kısmen mümkün görünmediği için Bedelli askerlik kredisi veren bankalar neler? Sorusu ortaya çıktı yukarıda bahsettiğimiz gibi? Peki, bunlara cevap vermek gerekirse. Burgan Bankası ayda 3 yıl vadeli olursa 649tl, Denizbank 3 yıl olmak üzere 657tl civarı, İNG bank 90tl kredi masraflarıyla birlikte 3 yıl için aylık 636 TL civarı ile vermekte. Finans bank, Akbank, Türk Ekonomi Bankası (TEB) bankaları da bedelli askerlik için yardımcı olabilecek bankalar arasında gözüküyor.

Bedelli Askerlik kredisi için yukarıda bahsettiğimiz bankalara başvurunuzu yapabilirsiniz. Tabi ki başvuru için gerekli birkaç şeyi söylemek gerekmektedir. İlk olarak Nüfus cüzdanı ve aynı zamanda fotokopisi. Sonra gelir belgesi, sonra yerleşim belgesi resmi fatura örneği daha sonra bedelli askerlik başvurusu yapıldığına dair belge gerekmekte.

Yazar Hakkında

_erc_

- Finansla ilgili bilgilere ulaşmanızı sağlayan bir kişi...

Yorum Ekleme Alanı

Yorumlar Onay Alır: "Bir yönetici tarafından onaylandıktan sonra sayfaya eklenir."