Yayınlanma: 5 Oca Pts 2015

Burgan Bank Kredi Başvurusu

burgan bank Burgan Bank Kredi BaşvurusuÖzellikle son yıllarda büyük atılım gösteren Burgan Bank 81 ilde 200’ e yakın şubesi ile banka müşterilerine kredi kartı ve banka kredisi kullanma imkânlarını sağlamaktadır. Burgan Bank kredi kullanmak isteyen müşterilerinin resmi web sitesinde ‘’ İhtiyaç kredisi başvuru formu ‘’ nu kişisel bilgileri ile doldurarak başvuru yapması mümkündür. Ayrıca telefon bankacılığından ve herhangi bir Burgan bank şubesinden kredi başvurusu yapmak mümkündür.

Burgan bank kredi çeşitleri

Burgan bank banka müşterilerine ve başvuru yapmak isteyen tüm müşterilerine spot kredi, erken kapama opsiyonlu spot kredi, rotatif kredi, kredili ticari hesap, taksitli ticari krediler, döviz kredisi, dövize endeksli kredi, exim bank krediler, ıskonto / iştira kredisi, ihtiyaç kredisi, konut ve taşıt kredisi adı altında 10’ dan fazla kredi türünü uygun vade miktarları ve faiz oranları ile müşterilerine sunmaktadır.

Burgan Bank kredileri faiz oranları ve vade süresi

Burgan bank müşterileri kullandıkları kredi türüne göre % 1,95 ile % 2,33 arasında faiz oranları uygulamaktadır. Ayrıca vade süreleri 3 – 60 ay arasında değişiklik göstermekte olup ödemeler her ay veya 3 ay ödemeli ve 3 ayda bir olacak şekilde çeşitli alternatiflerle sunulmaktadır.

Burgan banktan kredi kullanmak isteyen müşteriler burgan bank resmi sitesinden kredi hesaplama cetveline girerek çekecekleri miktara göre ödeme planı ve tutarını görebilirler. Girilecek kredi tutarı ve vade süresine göre aylık ödeme miktarı tabloda gösterilecektir.

Burgan bank müşterilerine sadece TL ile kredi kullanma imkânı vermeyip, Dolar, Euro veya Sterlin üzerinden de döviz kredileri verme ayrıcalığı ile müşterilerini buluşturmaktadır.

Burgan bank kredi başvurularından olumlu sonuçlanması durumunda TC Kimlik belgesi ile ikametgâh ve maaş bordrosunu beyan ederek kredi kullanabileceklerdir. Ayrıca bazı müşterilerin kredilerini kullanabilmeleri için bir taşınmazı ipotek altına alması veya bir gelirli kişiyi kefil olarak göstermesi gerekebilir. Bu tip durumlarda burgan bank müşterileri için bireysel müşteri hizmetleri personelleri aracılığı ile yardımcı olmaktadır. İster burgan bank şubelerinden birinde isterseniz burgan bank telefon bankacılığından çok daha detaylı bilgileri alabilmeniz mümkündür.

Yazar Hakkında

_erc_

- Finansla ilgili bilgilere ulaşmanızı sağlayan bir kişi...

Yorum Ekleme Alanı

Yorumlar Onay Alır: "Bir yönetici tarafından onaylandıktan sonra sayfaya eklenir."