Yayınlanma: 20 Eki Sal 2015
Genel | Yazar

Cepten kredi başvurusu için banka alternatifleri

CEP TELEFONU İLE KOLAY KREDİ

cepten kredi 300x200 Cepten kredi başvurusu için banka alternatifleriArtık kredi almak için bankalara kadar gitmenize gerek yok. Birçok banka cep telefonundan yapığınız başvurulara anında cevap veriyor. Ama böyle durumlarda kredi çıkmama ihtimali de vardır. Cepten kredi başvurusu için banka alternatifleri daha çok iş bankası, ziraat bank, finans bank ve Akbank olabilir. Bu bankalar şuan en düşük faiz ile en kolay vade seçeneklerinin olduğu bankalar. Ama Eğer kredi puanınız düşükse kolay kolay kredi çıkmaz. Eğer cepten kredi başvurusu yaptığınızda sizi şubeye davet ediyorlarsa onun anlamı puanınız düşük ama eğer şubede bir teminat ya da güvence gösterdiğinizde size kredi verebilirizdir.

Genelde bankalar yüksek kredi verecekleri zaman çok iyi sicil ararlar. Bir banka ile daha önce ödemelerle ilgili bir problem yaşadıysanız Cepten kredi başvurusu için banka alternatifleri denemenizde fayda var. Diğer bankalarda böyle bir durumda problem yaşadığınız bankadan mutlaka borcu yoktur yazısı isterler. Genelde ev ve araba kredi daha kolay çıkar çünkü aldığınız mal banka tarafından ipoteklenir.

Kolay kredi veren bankalarda daha çok alıcının maaş müşterisi olduğu ve ya yoğun olarak çalıştığı bankadır. Bankalara borcu olmamasına rağmen, hiç işlem yapmamış birine de kredi çıkmayabilir. Çünkü bankalar sisteminde puanlar yapılan işlemlerin doğruluğuna ve başarısına bağlıdır. Alacağınız kredi de verilip verilemeyeceğini belirler. Bir kişi 15.000 Türk lirasına kadar çıkıp üstü çıkmayabilir.

Yazar Hakkında

_erc_

- Finansla ilgili bilgilere ulaşmanızı sağlayan bir kişi...

Yorum Ekleme Alanı

Yorumlar Onay Alır: "Bir yönetici tarafından onaylandıktan sonra sayfaya eklenir."