Yayınlanma: 11 Şub Per 2016
Denizbank | Yazar

Deniz Bank Şubesiz Bankacılık

BANKACILIK İŞLEMLERİNDE DEVRİM

denizbank internet subesi 300x191 Deniz Bank Şubesiz Bankacılıkİnternet kullanımının yaygınlaşması beraberinde birçok fırsatı da getiriyor. Bankacılık işlemlerinde internet bankacılığı da oldukça önemli bir yer kaplamakta. İnternet bankacılığı sayesinde banka şubelerine gitme dönemi tarihe karışıyor. Artık sadece internet şubelerini kullanarak bütün bankacılık işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz. İnternet bankacılığının daha yeni gelişmekte olan bir sektör olması nedeni ile firmalar kendi sistemlerini daha hızlı geliştirerek ve verdiği hizmet kalitesini arttırarak müşteri memnuniyeti sağlamayı amaçlamıştır.

Deniz Bank Şubesiz Bankacılık sistemi de şubeye gitmenize gerek kalmadan bütün bankacılık işlemlerinizi gerçekleştirmenizi amaçlıyor. Hem de sadece bilgisayarınız yada akıllı telefonunuzu kullanarak. İnternet bankacılığı kullanarak bütün bankacılık işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz. Hesap özeti ve hesap bilgilerinizi anında görüntüleyebilir, bunun yanında kredi kartı kullanımlarınızı ve ekstrelerinizi inceleyebilirsiniz. Kredi kartı ödemelerinizin ödeme zamanını takip etmek istemiyorsanız, şubeye gitmeye gerek kalmadan internet üzerinden otomatik ödeme talimatı verebilirsiniz.

Ayrıca internet şubesi üzerinden saat farkı olmadan istediğiniz saatte EFT ve Havale kullanarak ister yurt içine isterseniz de yurt dışına para gönderebilirsiniz. İnternet alışverişlerinizde güvenlik amaçlı olarak tek kullanımlık SMS şifresi gönderilmekte ve böylece kart bilgileriniz başkalarının eline geçse bile sizin izniniz olmadan kartınız kullanılamayacaktır. İnternet bankacılığının yanı sıra akıllı telefonunuza uygulama olarak yükleyebileceğiniz mobil bankacılık da her zaman yanınızdaki banka şubeniz gibidir. Bütün bankacılık işlemlerinizi gerçekleştirebileceğiniz mobil bankacılık uygulamasını AppStore yada Google Play adresinden ücretsiz olarak yükleyebilirsiniz.

 

Yazar Hakkında

_erc_

- Finansla ilgili bilgilere ulaşmanızı sağlayan bir kişi...

Yorum Ekleme Alanı

Yorumlar Onay Alır: "Bir yönetici tarafından onaylandıktan sonra sayfaya eklenir."