Yayınlanma: 3 Mar Per 2016
Denizbank | Yazar

Denizbank EFT ve havale saatleri

DENİZBANK EFT İŞLEMLERİ

denizbank transfer 300x175 Denizbank EFT ve havale saatleriBanka üzerinden yapılacak olan EFT ve havale işlemleri internet şubelerinden de rahatlıkla yapılabilir. Denizbank EFT ve havale işlemleri için her bankanın olduğu gibi belirlenen saatleri bulunur. Denizbank EFT ve havale saatleri hafta içi sabah 08:00 da başlıyor akşam da 16:30 da bitiyor. Bu süre zarfı içerisinde yapılan işlemler 5-10 dakika içerisinde gerçekleşerek karşı tarafa aktarılmaktadır. Bu saatler sonrasında yapılan işlemler bir sonraki gün mesai başlangıcında işleme alınarak yapılır.

Denizbank kullanıcıları yapacakları işlemleri bu saatler içerisinde yapmalıdır. Aksi durumda daha uzun süren beklemeler olacağından işlem süresi daha da uzayacaktır. Hafta sonu işlem yapılması halinde hafta başında mesai saati başlangıcında bu işlem yapılır. Bu durumda Cuma günü işlem saati bittikten sonra yapılan işlemler pazartesi mesai saati başladığında işleme tabi tutularak uygulanır. Bu açıdan yapılacak işlemler buna göre dikkatli bir şekilde yapılmalı ve acil olan durumlarda EFT ve havale saati geçirilmeden işlemler tamamlanmalıdır.

Denizbank müşterileri istedikleri zaman bu saatler içerisinde farklı bankalara veya kendi bankalarında farklı hesaplara kolayca para aktarımı yapabilirler. Bu işlemi internet üzerinden bankaya gitmeden de rahatlıkla yapma olanakları olması sayesinde belirlenen saatler içerisinde yapılan işlemler aynı gün içinde aktarım yapılmasına olanak sağlar. İnternet şubesinden kişi kendi bilgileri ile sisteme giriş yaparak dilediği kişiye para aktarımını uygun seçimi yakarak rahatlıkla yapabilir.

Yazar Hakkında

_erc_

- Finansla ilgili bilgilere ulaşmanızı sağlayan bir kişi...

Yorum Ekleme Alanı

Yorumlar Onay Alır: "Bir yönetici tarafından onaylandıktan sonra sayfaya eklenir."