Yayınlanma: 23 May Sal 2017
Denizbank | Yazar

Denizbank İnternet Bankacılığı Şifresi Nasıl Alınır?

Online ve anında yapılan işlemler günümüzde mutlaka olmazsa olmazların başında yer almaktadır. Denizbank mobil ve online platformlarda anında ve hızlı işlemleri yürüten bankalardan biridir.

Denizbank müşterileri ilk kez internet bankacılığı kullanacaksa ilk şifrelerini alması gerekiyor. Sizlere basit ve en anlaşılır şekilde ilk kez internet bankacılığı şifresi nasıl alınır ve nasıl kullanılır konusunu anlatmaya çalışacağız.

Şifreniz için bankaya gitmenize gerek yok sadece internet bağlantılı bir bilgisayar yardımıyla gerekli işlemleri tamamlayacağız.

Şifreniz için saatlerce telefonda sıra beklemenize de gerek yok. İlk olarak www.denizbank.com adresine giriyoruz. Sağ üst bölümde aşağıdaki resimde kırmızı çerçeve ile belirtilen alandan tıklama yapalım.

denizbank sifre Denizbank İnternet Bankacılığı Şifresi Nasıl Alınır?

Açılan yeni sayfada bizden banka müşterisi olduğumuzu kanıtlamamız için bilgiler talep edecektir. Kredi kartı yada bankamatik kartınızın bilgilerini kullanabilirsiniz. Bilgileri doğru girmeden ilerlemeniz mümkün değil.

denizbank sifre2 Denizbank İnternet Bankacılığı Şifresi Nasıl Alınır?

Yukarıda pencereden kart bilgilerimizi girdikten sonra cep telefon bilgimizi doğruluyoruz çünkü doğrulama kodumuz cep numaramıza gelecek.

Eksiksiz olarak doldurduğumuz bilgiler sonrasında şifremizi oluşturmuş bulunuyoruz. Artık giriş yapabiliriz bunun için T.C. numaramız ve oluşturduğumuz şifremiz yeterli olacaktır. Tabi bu işlem için her giriş sırasında cep telefonumuza giriş doğrulama kodu gönderilecektir ve bu kodu giriş sırasındaki pencereye girmemiz gerekecektir. Sonrasında sınırsız ve özgür bankacılığı kullanmaya başlayabilirsiniz.

İnternet bankacılığında şubede yapabileceğiniz pek çok işlemi anında ve hızlıca yapabilirsiniz.

Yazar Hakkında

_erc_

- Finansla ilgili bilgilere ulaşmanızı sağlayan bir kişi...

Yorum Ekleme Alanı

Yorumlar Onay Alır: "Bir yönetici tarafından onaylandıktan sonra sayfaya eklenir."