Yayınlanma: 10 Eki Cts 2015
Genel | Yazar

Emekli maaşı banka komisyonları

PTT-DENİZBANK İTTİFAKINDAN EMEKLİLERE PROMOSYON ÇIKTI

emeklilik komisyon 300x200 Emekli maaşı banka komisyonları

Bir süredir tartışıla gelen bir durum olarak emeklilerin maaşlarını PTT üzerinden temin edebilmelerinin sonucunda ortaya çıkmakta olunan kalabalıklara bir son vermek adına bir gelişme yaşanarak bu duruma son verebilmek için Denizbank ve PTT ikili görüşmeler gerçekleştirme kararı almış oldu.

Kararın ardından ortaya çok önemli bir gelişme çıktı. Bir süre muallakta kalan bu karar neticesinde emekliler maaşlarını nereden temin edecekleri konusunda tereddütte kalmış olsalar da sonunda bu durumun nihayete erdirilmesi sonrasında ortaya emeklilerin yüzünü güldürecek bir gelişme çıkarılmış oldu. Emekliler için 300 lira promosyon ödül olarak temmuz ayından itibaren başlatılarak emekli maaşı banka komisyonları kapsamında verilmesi planlanan bir gelişme olarak karşımızda yer aldı. Ancak 300 Tl’lik bu promosyon ödülünün kabul edilmesiyle başka bir bankadan emekli maaşı 3 yıl boyunca alınamayacak.

Bu gelişmeler birtakım emeklilerin yüzünü güldürmüş ve birtakım emekliler ise bu durumu yersiz bularak değerlendirmelerini ortaya koymuş bulunmaktadırlar. Bundan böyle Denizbank üzerinden maaşlarını almaya başlayacak olan emeklilerin maaş düzenlemelerine yönelik olması itibariyle söz konusu bu alana dönük olması bakımından bu durumun değerlendirilmesi ve ortaya doğru neticelerin sunulması pek mümkün görülmektedir.

Yine bütün bunların yanı sıra emekli maaşı banka komisyonları ile de birçok gelişmelerin Denizbank tarafından ileriki tarihlerden itibaren sunularak meclis bütçe tasarısında görüşülmesi kararlaştırılmakta olunup emeklilerin yüzünün güldürülmesi amaç edinilmektedir.

Yazar Hakkında

_erc_

- Finansla ilgili bilgilere ulaşmanızı sağlayan bir kişi...

Yorum Ekleme Alanı

Yorumlar Onay Alır: "Bir yönetici tarafından onaylandıktan sonra sayfaya eklenir."