Yayınlanma: 29 Oca Cum 2016

En Hızlı Kredi

Acele kredi almak istiyorum nereden alacağım? Kredi çekmem gerekiyor nerden çekebilirim? Nakit ihtiyacım var nereden bulacağım? İşte bunların hepsi bizim vatandaşımızın bankalara söylediği klasik sözlerden bir kaçıdır. Aslında bir çoğu doğru yani günümüzün ekonomisi bir çok insanın zor durumda kalmasını sağlıyor veya insanlar ev, taşıt kredisi çekmek için sürekli başvurarak bu ihtiyaçlarını gidermek istiyorlar. İşte sizlere bu konuyu daha detaylı olarak açıklamak adına En hızlı krediyi veren bankaları açıklayacağız!

En Hızlı Krediyi Nereden Alabilirsin?

Bütün krediler mebla yüksek olmaksızın size kredinizi hemen vermekle mükelleflerdir fakat nakit ihtiyacınız ne kadar yüksekse o kadar beklersiniz. Genellikle bu bekleme süresi 24 ila 48 saat içerisinde değişiyor çünkü ilk önce kredi teklifiniz merkez bankasına gönderiliyor daha sonra incelenip merkez bankası onay veriyor. Onaydan sonrada kredinizi hemen alıyorsunuz. Her kredi ihtiyacınızda bankaların sizden isteyeceği bazı şeyler ve kurallar bulunuyor. Bu kurallar uyarak kendiniz en hızlı kredinizi çekebilirsiniz.

  • Sigortanız, gelir belgeniz, kredi notu skorunuz, peşinatınız, çalışıyor olmanız gibi durumlar kredi çekerken krediyi alabilme şansınızı arttıran şeylerdir. Eğer sigortanız ve gelir belgeniz bulunuyorsa büyük ihtimal size her banka kredi verecektir fakat kredi notu skorunuzunda bir o kadar yüksek olması gerekiyor. ,
  • Size en hızlı krediyi verebilecek bankalar arasında; ”Ziraat bankası, İşbank ve Garanti yer alıyor.” Bu bankaların şubelerine uğrayarak bu konu hakkında detaylı olarak bilgi alabilirsiniz.

Yazar Hakkında

BMEditor

Yorum Ekleme Alanı

Yorumlar Onay Alır: "Bir yönetici tarafından onaylandıktan sonra sayfaya eklenir."