Yayınlanma: 28 Kas Cum 2014
Bankalar | Yazar

En Para neden avantajlıdır

enpara 1024x682 300x199 En Para neden avantajlıdırFinans Bank tarafından 2012 yılına doğru çıkarılan ve şubesiz bankacılık olarak Türkiye’ de bir ilk olan enpara.com bankacılıktan öte bir hizmet anlayışı ve özverisi ile bugün milyonların üzerinden müşteriye hitap etmektedir.

En Para oldukça avantajlı imkânları ile bir bankanın veya bankacılık işlemlerinin tamamını ücretsiz yaptırmaktadır. En para hesabı olanlar, ücretsiz para çekme, para yatırma, ücretsiz EFT veya havale gönderme işlemleri, ücretsiz fatura ödeme, ücretsiz borç ödeme, ücretsiz döviz veya altın alış satış yapma işlemleri ile birlikte tüm bankacılık işlemlerini ücretsiz sağlamaktadır.

En para hesabı olanlar ayda bir defa başka bankanın ATM’ lerinden ücretsiz para çekme veya para yatırma hakkına sahiptirler. Ayrıca tüm Finansbank şubelerinde günlük 5.000 TL gibi üst seviyede bir para çekme limiti ve internet bankacılığında günlük 15.000 TL işlem hacmi ile her ihtiyaca neredeyse cevap vermektedir.

En para vadeli hesap imkânlarında da farklı alternatifler sunmaktadır. Örneğin 7/24 saat vadeli hesap ile parayı kilitlemeniz yerine gece 00.00 – 08.00 arasında vadeli hesaba kar payı ve faiz koyarak paranıza değer kazandırmakta gündüz ise parayı dilediğiniz gibi kesintisiz kullanma imkânı sunmaktadır. Bu imkân birikim hesabı olarak ileriye dönük büyük bir yatırım hamlesidir.

Finans Bank markası olan enpara.com adresine veya telefon bankacılığına başvurduğunuzda hemen sizlere hesap numarası ve şifre verilerek hesabınızı aktif etmektedir. Daha sonra en para sözleşmesini kapınıza kadar getirecek olan en para çalışanları ayrıca banka kartınızı ve bunun yanında bazı sürpriz hediyeleri sizlerle buluşturacaktır.

En para finans Bank hizmetlerinden fazla bir kar payı ve faiz miktarı ile eşsiz bir bankacılık örneği sunmaktadır. En para hesabı olanlara yıllık % 10 + 1 brüt faiz oranları ile neredeyse paranıza daha çok para katmaktadır.

En para hesabı olanlara döviz ve altın alış ve satış işlemlerinde daha hızlı işlem yapma olanaklarının yanı sıra kur farklarından daha az etkilenen ve alış zamanında daha düşük miktarla daha fazla alımlar gerçekleştiren bir bankacılık sistemini esas almaktadır.

Yazar Hakkında

_erc_

- Finansla ilgili bilgilere ulaşmanızı sağlayan bir kişi...

Yorum Ekleme Alanı

Yorumlar Onay Alır: "Bir yönetici tarafından onaylandıktan sonra sayfaya eklenir."