En para Şubeye Gitmeden Kredi Çekme

encard enpara En para Şubeye Gitmeden Kredi ÇekmeEnpara şubesiz bankacılık hizmetlerinde onlarca farklı masrafsız hızlı ve güvenilir banka işlemleri yapılabildiği gibi özellikle kredi çekme konusunda bir hayli avantajlı kredi kullandırtma kapasitesi bulunmaktadır.

En para şubeye gitmeden kredi çekme limitleri, işlem hacmine, kişisel gelirinize ve kredi puanınıza göre değişmekte olup 1000 – 50.000 TL arasında değişmektedir. Kredi faizi % 1,19- % 1,49 arasında piyasa şartlarına göre değişirken hiçbir şekilde dosya masrafı ve sigorta masrafları bulunmamaktadır.

En para şubeye gitmeden kredi çekme şansına sahip olmanız için öncelikle en para hesabınızın olması gereklidir. Hesabınızı açtıktan sonra internet bankacılığı üzerinden işlemler, krediler ve kredi çekme adımlarını sırası ile takip ederek çekmek istediğiniz tutarı ve

çekmek istediğiniz miktarı yazarak kredi başvurunuzu tamamlayabilirsiniz. Kredi başvurunuz sonrası dakika içerisinde olumlu yâda olumsuz cevap gelecektir. Olumsuz cevap geldiğinde kredi tutarını düşürebilir veya bir süre düzenli kredi kartı ve kredi ödemeleriniz yaparak banka kredi notunuzu yükseltip tekrar başvurabilirsiniz.

En para şubeye gitmeden kredi çekme başvurunuz olumlu sonuçlandığı durumda online olarak sözleşme imzalayabilir ve kredi çekme işleminizi tamamlayabilirsiniz. İşlemlerinizin tamamlanması ile birlikte çektiğiniz kredi tutarı vadesiz en para hesabınıza anında yansıyacak ve kullanıma hazır hale gelecektir. Kredi geri ödemelerinde ana sayfada sürekli olarak ödenecek tutar, taksit sayısı ve ödeme günü sizlere uyarı olarak verilmektedir.

En para hesabınız ile kredi çekmek için hiçbir belge imzalamama, herhangi bir şubeye gitme gereği duymama, bir kefil gösterme ihtiyacı olmamaktadır. Ayrıca bir gayri mülkü ve taşınmazı ipotek altına alma gibi dezavantajlar mevcut olmayıp hızlı ve anında kredi çekme işlemleri dosya masrafı olmadan sizlere sunulmaktadır.

About the Author

Finansla ilgili bilgilere ulaşmanızı sağlayan bir kişi...

1 Comment on "En para Şubeye Gitmeden Kredi Çekme"

  1. acil kredi | 7 Ekim 2015 at 11:09 | Cevapla

    acil kredi ihtiyacim var simdi geçerlidir.(privateloaninvestment@outlook.com)

Leave a comment

Your email address will not be published.


*