Yayınlanma: 14 Nis Sal 2015
Bankalar | Yazar

Enpara Şubesiz Bankacılık

enpara.com kredi başvurusu 300x184 Enpara Şubesiz BankacılıkEnpara Finansbank tarafından kurulan şubesiz bankacılık sistemi olup hiçbir şekilde şubeye gitme gibi bir söz konusu bulunmamaktadır. En para bünyesinde herhangi bir şube veya ATM olmayıp para çekme işlemlerinizi Finansbank ATM’ lerin den dilediğiniz miktarda işlem masrafı olmadan yapabilirsiniz. Ayrıca diğer tüm banka ATM’ leri ile ayda 2 defa enpara kartınızı kullanarak masrafsız işlem yapabilir, para yatırma ve para çekme avantajlarını kullanabilirsiniz.

Enpara şubesiz bankacılıktan hesap açmak için internet üzerinden başvuru yapabilirsiniz. Başvurunuz sonrası hazırlana dosya, banka kartı ve küçük sürpriz hediyeler sizlerin belirttiği adrese belirttiğiniz tarih ve saatte gelecek olan asistanlarımız ile tamamlanacaktır. Açılan hesaba cep telefonunuz tanımlanarak internet üzerinden internet bankacılığı ile tüm işlemlerinizisürdüreceksiniz. Ayrıca enpara cep telefonu bankacılılığı ile de masrafsız işlemlerinizi yapabilme şansını yakalayabilirsiniz.

En para şubesiz bankacılık işlemlerinizde para yatırma, para çekme, havale ve EFT yapma, borç ödeme, fatura ödeme, altın alış satış işlemleri yapma, döviz alma ve satma, bono tahsil veya hisse senedi alma, sınav ücreti ödeme, kredi kartı borcu ödeme ve vergi cezaları ödeme gibi aklınıza gelebilecek her türlü bankacılık işlemlerinizi ücretsiz ve masrafsız olacak gerçekleştirebilirsiniz.

En para şubesiz bankacılık ile dosya masrafı olmadan herhangi bir belgeye imza atmadan ve şubeye gelmeden ihtiyaç kredisi çekebilirsiniz. Çektiğiniz krediler anında en para hesabınıza aktarılacak ve kullanma imkânına kavuşacaksınız.

En para şubesiz bankacılık işlemlerinizde Finansbank ve en para hesaplarına 7 / 24 havale yapabilir, diğer bankalara da EFT işlemleri yaparak para transferini gerçekleştirebilirsiniz. A

Enpara turuncu nokta işlemleri ile ayrıca hesap kullanma sıkılığınıza göre size haftalık veya aylık kullanabileceğiniz belirli bir limitte kredi kullanma imkânı vererek sürekli sıcak para ihtiyacınızı karşılayacak özelliktedir.

Yazar Hakkında

_erc_

- Finansla ilgili bilgilere ulaşmanızı sağlayan bir kişi...

Yorum Ekleme Alanı

Yorumlar Onay Alır: "Bir yönetici tarafından onaylandıktan sonra sayfaya eklenir."