Yayınlanma: 23 Şub Cum 2018
Genel | Yazar

Ev hanımlarına kredi veren bankalar

brunette girl empty piggy bank Ev hanımlarına kredi veren bankalarEv hanımı tanımı aslında evde ailesinin ihtiyaçlarını karşılayan anne konumunda bulunan kişidir. Ekonomik anlamda bir getiriye sahip değildir. Evin geçimini ise eş üstlenmektedir. Peki ev hanımı bankadan kredi çekerek kendine bir finansman sağlayabilir mi? Belirli şartlarda ev hanımları kredi kullanabilir.

Ev hanımları için kredi veren bankalara başvuru nasıl yapılır?

Günümüz teknolojisi ve kolaylığını kullanmak önemli. Artık pek çok banka belirli limitlere kadar gelir belgesi olmadan anında kredi kullandırabiliyor. Bunun için mobil bankacılığı kullanmanız sizin için yeteli olacaktır.

Bu durumda ev hanımları da kredi kullanabilir mi sorusunu cevaplamış oluyor. Yani evet çalışmayan ev hanımları kredi kullanabilir. Bankanızın mobil şubesine girip krediler başlığının altında anında kredi yada belgesiz evraksız kredi seçeneğini seçmeniz yeterli olacaktır.

Ev hanımlarına özel ihtiyaç kredisi şartları neler olabilir?

Bu durum bankalarca farklılık gösterebilir. Bunun için bankanızın şartlarını bilmeniz önemli. Anında krediler için pek şart bulunmaz amaç hızlı kredi sağlayabilmektir. Fakat bu kredilerin diğer kredilerden oranları biraz yüksek olabilmektedir.

Mobil bankacılık üzerinden yapacağınız anında kredi başvurusu sonucunda hesabınıza paranız hemen geçecektir.

Yazar Hakkında

- Finansla ilgili bilgilere ulaşmanızı sağlayan bir kişi...

Yorum Ekleme Alanı

Yorumlar Onay Alır: "Bir yönetici tarafından onaylandıktan sonra sayfaya eklenir."