Yayınlanma: 3 Oca Paz 2016

Finans Bank İpotekli İhtiyaç Kredisi

FİNANS BANK İPOTEKLİ İHTİYAÇ KREDİSİ

finansbank 2 300x193 Finans Bank İpotekli İhtiyaç Kredisiİpotekli ihtiyaç kredisi diğer bir adıyla bireysel finansman kredisi. İpotekli bireysel kredi gerçek kişilerin bir teminat karşılığında kullandığı bir kredi çeşididir. En önemli özelliği diğer ihtiyaç kredilerine nazaran daha uzun vadeli ve yüksek miktarlı olmasıdır. Eviniz var ve ipotek ettirmekten çekiniyor musunuz?

İhtiyaç kredinize Finans Bank İpotekli İhtiyaç Kredisi ile daha avantajlı şartlarla borçlanabilirsiniz. İpotekli ihtiyaç kredisini farklı birçok nedenden dolayı kullanabilirsiniz. Tek bir yere borçlanarak faiz oranını düşürebilirsiniz. Tüm kredi kartı borçlarınızı konutunuzu ipotek göstererek tek bir kredi altında toplayabilirsiniz. Tabi bunu uzun vadede ve uygun faiz oranlarıyla gerçekleştirebilirsiniz. Mevcut evinizin dışında ikincisini de almak istediğinizde, yüksek miktarda kredi ihtiyacınız olduğunda, bireysel ihtiyaç kredinizi uzun vadede düşük taksitlerle ödemek istediğinizde.

Tüm bunlar için Finans Bank İpotekli İhtiyaç Kredisine başvurabilir, size uygun bir ödeme planı ile kredinizi alabilirsiniz. Finans Bank İpotekli İhtiyaç Kredisi özetle; daha düşük faiz oranı, daha düşük vergi ödemesi, daha yüksek tutarda borçlanma fırsatı sunmakta. Düşük faizli uzun vadeli kredi şartı sadece bir gayrimenkulü ipotek altına almaktır. Bankalar ipotekli bireysel kredilere en fazla 36 ay vade verebiliyorken ipotek edeceğiniz konut ise bu vade 10 yıla kadar çıkabiliyor. Eğer ipotek göstereceğiniz ev size ait ise BSMV(Banka ve sigorta muameleleri vergisi) den muaf olur aldığınız kredi tutarı ve vadeye bağlı olarak bir miktar vergi muafiyeti sağlanabilir.

Yazar Hakkında

-

Displaying 1 Comments
Have Your Say
 1. Gracia Alberto dedi ki:

  Haklısınız burada kredi çözümleri için doğru yer var! Gracia Alberto Global Finance Ltd.% 2 düşük ve uygun faiz oranı şirketler ve bireyler için kredi vermek. Graciaalbertofinance@outlook.com üzerinden e-mail yoluyla bugün bizimle irtibata geçiniz

  BAŞVURU BİLGİ:

    1) Tam Adı:
    2) Ülke:
    3) Adres:
    4) Devlet:
    5) Cinsiyet:
    6) Medeni Hali:
    7) Meslek:
    8) Telefon Numarası:
    Iş yerinde 9) Bulunduğu konum:
    10) Aylık gelir:
    11) Kredi Miktarı Gereken:
    12) Kredi Süresi:
    Kredinin 13) Amaç:
    14) Din:
    15) Doğum tarihi;
    Teşekkürler,
    Bayan Gracia Alberto

Yorum Ekleme Alanı

Yorumlar Onay Alır: "Bir yönetici tarafından onaylandıktan sonra sayfaya eklenir."