Yayınlanma: 26 Kas Per 2015
Finansbank | Yazar

Finans Bank şubesiz bankacılık

FİNANSBANK ŞUBESİZ BANKACILIK

enpara killanan adam 425x225 Finans Bank şubesiz bankacılık  Yaygın internet kullanımı ve gelişen teknolojinin etkisinde değişen bankacılık sistemleri sayesinde şubeye gitme devri tarihe karışıyor, şubeler yerini internet ve mobil bankacılığa bırakıyor. Şubeye gitmeye gerek kalmaması, bankacılık işlemlerinde oldukça pratiklik sağlamakta.

Müşteri memnuniyetini arttırmak için Finans Bank şubesiz bankacılık alanında kendisini oldukça geliştirmiş olmakta. Finans Bank internet bankacılığını kullanarak günün istediğiniz her saati ve hafta sonu dahil olmak üzere her gün bankacılık işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz. Hesap özeti görüntüleme ve hesap varlıklarınızı sadece birkaç tık ile görüntüleyebilirsiniz. Ayrıca kredi kartı kullanımlarınızı görüntüleyebilir, hesap ekstrelerinizi internet üzerinden izleyebilirsiniz.

Ayrıca internet üzerinden kredi kartlarınız için otomatik ödeme talimatı verebilir veya otomatik ödeme talimatını iptal edebilirsiniz. İnternet üzerinden yapacağınız alışveriş işlemlerinizde telefon numaranıza tek kullanımlık bir şifre gönderilir, böylece kart numaranız ve şifreniz 3. kişiler tarafından alınmış olsa bile sizden izinsiz işlem gerçekleştirilemez. Bunun yanı sıra günün istediğiniz her saati yurt içi yada yurt dışı EFT ve Havale yolu ile para gönderimi yapabilirsiniz. İnternet şubesi üzerinden su, elektrik ve doğalgaz gibi fatura ödemelerinizin yanı sıra cep telefonu numaranız için TL yükleme, vergi ve bağış ödemelerinizi de gerçekleştirebilirsiniz. Ayrıca internet üzerinden döviz veya altın alış ve satışı yapabilirsiniz.

İnternet bankacılığının yanı sıra her zaman yanınızda olması büyük avantaj sağlayan mobil bankacılık işlemlerini de kullanabilirsiniz. Mobil bankacılık sistemi üzerinden, internet bankacılığının verdiği bütün hizmetleri alabilirsiniz. Mobil bankacılık uygulamasını AppStore yada Google Play adreslerden ücretsiz olarak yükleyebilir ve mobil bankacılık kullanmaya başlayabilirsiniz. Mobil bankacılık güvenlik protokolü olarak kayıtlı cep telefonu numaranıza kullanmanız için tek kullanımlık bir şifre gönderilir ve böylece bilgileriniz güvence altına alınmış olur.

Yazar Hakkında

_erc_

- Finansla ilgili bilgilere ulaşmanızı sağlayan bir kişi...

Yorum Ekleme Alanı

Yorumlar Onay Alır: "Bir yönetici tarafından onaylandıktan sonra sayfaya eklenir."