Yayınlanma: 9 Ara Çar 2015

Finansbank Enpara ile EFT ve Havalelerde Kârlı Çıkın!

“Finansbank Enpara hayatımıza girdiği andan itibaren tüm eft ve havale işlemlerinde komisyon ödemekten ve işlem ücreti ödemekten kurtulduk!” Bunu biz demiyoruz, Finansbank Enpara kullanıcıları diyor. Enpara’nın bizler için sunduğu bir diğer güzel hizmetlerden bir tanesi de kime para gönderirseniz gönderin veya kimden para alırsanız alın asla bu işlemler için işlem ücreti sizden alınmaz!
enpara1 300x157 Finansbank Enpara ile EFT ve Havalelerde Kârlı Çıkın!Finansbank Enpara çıktıktan sonra diğer tüm bankalar Finansbank’tan örnek alarak Enpara gibi hizmetler oluşturarak kullanıcıları kendine çekmeye çalıştı fakat Enpara kadar başarılı olamadılar. Bugün bir çok banka bir başkasına para göndermeye çalıştığınızda sizden bu işlem için işlem ücreti alır yani bir başka bankaya para göndermek isterseniz ve bu göndereceğiniz para ister 1 TL olsun ister 10 TL hiç farketmez sizlerden komisyon ve gönderim ücreti alır fakat Enpara ile tüm bu masraflardan kurtulabilirsiniz. Eft ve havale ücretleri Enpara’da yok! Eğer bankacılık hizmetlerinizi çok fazla kullanıyorsanız yani birilerine çok fazla para gönderiyorsanız ve para gönderirken işlem ücreti ödüyorsanız Finansbank Enpara’ı kullanarak bu masraflardan anında kurtulabilirsiniz. Finasbank’ın bu hizmetinden sonra Yapı Kredi, TEB bankaları da Enpara gibi yeni bankacılık anlayışı çıkarttılar fakat bu konu da pek fazla başarılı olamadılar.
Finansbank Enpara sayesinde bünyesine çok fazla müşteri katmış oldu! Enpara sayesinde bugün bu masraflardan kurtulan bir çok insan var, sizde bu masraflardan kurtulmak istiyorsanız hemen Finansbank Enpara’a başvurabilirsiniz.

Yazar Hakkında

BMEditor

Yorum Ekleme Alanı

Yorumlar Onay Alır: "Bir yönetici tarafından onaylandıktan sonra sayfaya eklenir."