Yayınlanma: 10 Ara Per 2015

Finansbank Enpara ile Kredi Çekmek Çok Daha Kolay!

Finansbank Enpara belki de bankacılık anlayışına yeni birşeyler getirdi ve tüm bankalar Finansbank Enpara’dan örnek alarak bu bankacılık anlayışını benimseyip insanları kendi bankalarına çekmeye çalıştı fakat bu konu da Finansbank Enpara kadar başarı olamadılar. Finansbank Enpara’nın daha bir çok özelliği ve kampanyası bulunuyor bu kampanyalarda insanları kendisine çekiyor! İşte Finansbank Enpara’nın en güzel özelliği olan kredi çekme olayı!

krediBanner 20140724 300x64 Finansbank Enpara ile Kredi Çekmek Çok Daha Kolay!Finansbank Enpara sayesinde kolay ve hızlı bir şekilde kredi çekebilirsiniz. Bu krediniz üstelik anında hesabınıza yatırılır ve şubeye gitmenize gerek yok. Şubeye gitmeden krediniz anında hesabınızda ister bu parayı Finansbank ATM’lerinden çekebilirsiniz ister bu parayı dilediğiniz gibi altın, birikim, vadeli veya vadesiz hesaplarınızda bekletebilirsiniz. Üstelik Finansbank Enpara’nın bu kredi özelliğinde faiz oranlarında çok düşük! Finansbank Enpara’ı kullanarak hem kredi çekebilir hem de eft ve havale ücreti ödemezsiniz üstelik çektiğiniz krediyi birikim hesabında biriktirirseniz bu para orada bekliyor diye asla sizden hesap işletim ücreti kesilmez. İşte Finansbank Enpara bu kadar güzel bir bankacılık!

Finansbank Enpara’dan kredi çekmek istiyorsanız bu işlemi telefonunuzdan veya bilgisayarınızdan yapabilirsiniz. Akıllı telefonunuzdan Finansbank Enpara uygulamasını indirdikten sonra bilgilerinizle giriş yapıyorsunuz daha sonra bu bilgilerle birlikte krediler bölümünden yeni bir kredi başvurusu oluştur diyip hemen kredi başvurunuzu yapıyorsunuz ve 5 dakika içerisinde krediniz onaylanıyor daha sonra bu krediyi dilediğiniz gibi kullanmaya başlıyorsunuz! Bilgisayardan da aynı şekilde mobilden olduğu gibi işlemleri yapıyorsunuz ve 5 dakika içerisinde krediniz hesabınıza tanımlanıyor daha sonra bu krediyi dilediğiniz gibi harcamaya başlıyorsunuz!

Yazar Hakkında

BMEditor

Yorum Ekleme Alanı

Yorumlar Onay Alır: "Bir yönetici tarafından onaylandıktan sonra sayfaya eklenir."