Yayınlanma: 14 Ara Pts 2015
Finansbank | Yazar

Finansbank kredi kartı güncel kampanyalar

FAİZSİZ KREDİ KARTI KAMPANYASI FİNANSBANKTAN

cardfinans Finansbank kredi kartı güncel kampanyalar

Bankacılık sektörünün önde gelen bankalarından birisi olan Finansbank güncel olarak şu sıralar kredi kartı sahibi olmak isteyenlere ya da mevcut kredi kartını değiştirmek isteyenlere yönelik olarak yapmış olduğu avantajlı fırsatlarıyla karşınıza çıkmaktadır. %0 oranındaki faizsiz kredi kartı ile sizler de dilediğiniz gibi harcama yaparak faizsiz borcunuzu ödeyebileceksiniz.

Bununla birlikte önemli olarak başta gelmekte olan hizmetlerden birisini oluşturması adına temel olarak kart sahibi olmak isteyenlere yönelik olarak çağrı bırakmanız halinde sizlere en ince ayrıntısına kadar bütün detayları aktaracak bir sistem bulunmaktadır. Başta gelen avantajlarından birisi hediye para sistemiyle alışverişinizi bedavaya getirebilme olanağını sunmasıdır. Anlaşmalı alışveriş mağazalarından yapacağınız alışverişlerinizi sizin yerinize Finansbank ödeyerek alışverişinizi bedavaya getirecek bir formülü sizlere yansıtmaktadır. Bunun için Cardfinans Xtralı olmanın tam sırası olsa gerek.

Ayrıca dilerseniz 1.500’ü aşkın iş markalarla ve 250.000’i aşkın alışveriş noktalarına yönelik indirimli fırsatları değerlendirmek de son derece finans bank kredi kartı güncel kampanyalar olarak sizlere sunulmakta olunan hizmetleri sürekli olarak sizlerle buluşturmak için Finansbank müşterilerine özel yeni kampanyalarını sunmaya devam etmesini sürdürmektedir. Bütün bunların yanı sıra önemli bir nitelik taşıması açısından başta gelmekte olan yeniliklerinden birisi olarak başlıca gelen güncel kampanyalarından benzin ve market harcamalarınıza özel yılda tam 600 TL indirim fırsatları da güncel kampanyalar arasında yerini almaktadır.

Yazar Hakkında

_erc_

- Finansla ilgili bilgilere ulaşmanızı sağlayan bir kişi...

Yorum Ekleme Alanı

Yorumlar Onay Alır: "Bir yönetici tarafından onaylandıktan sonra sayfaya eklenir."