Yayınlanma: 21 Ara Pts 2015

Finansbank Satılıyor Mu?

Türkiye’nin diğer tüm ülkelerin neredeyse bir çoğunda hizmet veren Finansbank’da olaylar sanırım düzgün bir şekilde gitmiyor ki Yunanistan Finansbank’ı satmaya karar vermiş yani bu banka satılarak ülkede ki refah seviyesi arttırılmak isteniyor fakat bu satış ne zaman yapılacak herhangi bir bilgi verilmiyor. Finansbank’ın satışının yapılmasıyla birlikte Yunanistan’da oluşan büyük ekonomik krizin önüne geçilebileceğinin bilgisini sundular ve işte sizlere Finansbank satılıyor mu yoksa Finansbank kapanıyor mu? adlı haberimiz!

indir 300x168 Finansbank Satılıyor Mu?Finansbank şuanda başlı başına büyük bir banka ve içeriğinde bir çok müşteriyi bulunduruyor hatta son zamanlarda Enpara adlı bankacılık hizmetini de çıkartarak müşteri portföyünü milyonlarca arttırmıştı çünkü Enpara diğer bankaların hizmetlerine bakılacak olursa yeni bir bankacılık anlayışıyla karşımıza çıkmıştı fakat Yunanistan’da oluşan gerilimler ve büyük ekonomik krizler sonucunda bu bankanın satışının gerçekleştirilmesi gerekiyor aksi taktirde bu banka satılmadığı zaman Yunanistan daha büyük bir krize doğru gidebilir. Bankanın ne zaman kapatılacağı veya hisselerinin satışa sunulacağı şuan için bilinmiyor fakat bu haber aslında daha öncelerde verilmişti ama sonradan bu haberin ileri tarihe alındığının haberi geldi.

Şimdi ise Finansbank için Yunanistan ne düşünüyor veya neler düşünüyor hiç bilmiyoruz ama Yunanistan’ın Finansbank’ı satacağı kesin ve aşikardır. Finansbank tam anlamıyla satılmayacak olsa da bu bankanın hisseleri satılarak ülkedeki refah seviyesi arttırılacak ve halka daha iyi bir hizmet sunulacak.

Yazar Hakkında

BMEditor

Yorum Ekleme Alanı

Yorumlar Onay Alır: "Bir yönetici tarafından onaylandıktan sonra sayfaya eklenir."