Yayınlanma: 14 Oca Per 2016

Findeks Nedir?

Mükemmel bir konuyla daha karşınızdayız. Bugün kü konumuz; ”Findeks nedir? Findeks ne işe yarar?” Findeks’in halen ne işe yaradığını bilmiyorsanız yazımızı okumaya devam edebilirsiniz.

findeks nedir findeks ne ise yarar nasil kullanilir Findeks Nedir?

Findeks, KKB adına çalışan ve KKB’nin alt yapısını kullanan bir kredi notu servisidir. Bu servis içerisinde kredi notunuzu, risk raporunuzu, detaylı kredi analizinizi sizin için ücretli olarak yapan bir servistir. Findeks ücretli olduğu için bu servise 5 ila 10 lira arasında bir ödeme yaparak detaylı olarak tüm kredi analizinizi çıkartabilirsiniz. Zira Findeks sayesinde yukarıda da dediğimiz risk raporunuzu hatta kime ne kadar borcunuz olduğunu dahi görebilirsiniz. Daha fazla detay isterseniz Findeks’in uzmanlarından ücretli bir şekilde yardım alabilirsiniz veya Findeks’in daha fazla ücretli olan paketlerine yönelebilirsiniz. Paketlerin içerisinde sizin için aylık olarak bilgiler yer alıyor ve kredi analiziniz sizin için aylık olarak ücretsiz bir şekilde sunuluyor yani takibiniz yapılıyor.

Ne kadar kredi limitinizin kaldığını mı merak ediyorsunuz? Kredi notunuzun ne kadar olduğunu mu merak ediyorsunuz? O halde şimdi Findeks’e katılın ve kredilere dair ne kadar sorununuz varsa findeks sizin için yardımcı olsun. Findeks sizin için bu tüm kredi analizinizi yapıp sunacaktır. Findeks’e üye olabilmek için TC kimlik numaranız, aile bilgileriniz ve diğer TC kimlik bilgileriniz gerekmektedir. Bu bilgileri vererek Findeks’e hemen kayıt olabilirsiniz. Diğer bir yandansa Findeks içerisinde sadece kendi raporunuzu değil aynı zamanda diğer kişilerinde raporunu alabilirsiniz.

Yazar Hakkında

BMEditor

Yorum Ekleme Alanı

Yorumlar Onay Alır: "Bir yönetici tarafından onaylandıktan sonra sayfaya eklenir."