Yayınlanma: 9 Şub Sal 2016

Halk Bank ipotekli ihtiyaç kredisi

İHTİYAÇLARINIZA KESİN ÇÖZÜM HALK BANK

halkbank krediler 300x257 Halk Bank ipotekli ihtiyaç kredisiBankalar, müşterilere finansal ihtiyaçları doğrultusunda hizmet sunarlar. İnsanlar bu hizmet sayesinde pek çok farklı kampanyalardan faydalanmakta. Bunlar arasında en çok Halk Bank ipotekli ihtiyaç kredisi tercih edilmektedir. En avantajlı seçenekleriyle, müşteri odaklı çalışan uygun ödeme koşulları ve vade aralığını uzun tutan banka hizmette sınır tanımıyor.

Ev yada araç kredisinin diğer bir adı ipotekli ihtiyaç kredisidir. Bu krediden faydalanmak için konut, gayrimenkul ya da arabanızı teminat olarak gösterebilir, uygun ödeme planıyla rahat bir şekilde krediden faydalanabilirsiniz. İnternet sitesinden size uygun ödeme koşullarını öğrenip hesaplama yapabilirsiniz. En yakın şubeye giderek size sağlanmış avantajları öğrenmeniz mümkün. Banka gerekli gördüğü takdirde kefil istemekle yükümlü. Kredinin % 3’ü kadar dosya ücreti ve ekspertiz ücreti olarak da minimum 250 TL, maksimum 600 TL ödersiniz.

İstenen belgeler arasında, nüfus cüzdanı, gelir durumunu gösteren belge, çalışanlar için maaş bordrosu ya da işyerinde çalıştığını gösteren onaylı belgeyi sayabiliriz. Krediyi çekecek olan kişinin üzerinde kayıtlı bir adet taşınmazın olması zorunludur. İnternet şubesi sizlere güvenli hizmet sunmak için şifre yöntemini uygulamakta. 444 0 400 numaralı telefonu arayarak, konusunda uzman çağrı merkezi çalışanlarından kredi ve diğer hizmetler konusunda detaylı bilgiler alabilirsiniz. Gerek kurumsal, gerekse bireysel hizmetleri sayesinde müşteri sayısında her geçen artış sağlayan banka hizmette sağladığı avantajlar ile hızlı adımlarla ilerlemekte.

Yazar Hakkında

_erc_

- Finansla ilgili bilgilere ulaşmanızı sağlayan bir kişi...

Yorum Ekleme Alanı

Yorumlar Onay Alır: "Bir yönetici tarafından onaylandıktan sonra sayfaya eklenir."