Yayınlanma: 31 Mar Per 2016

Halk bank Kredi Kartı Güncel Kampanyalar

HALK BANK KREDİ KARTI KAMPANYALARI

paraf kart 300x192 Halk bank Kredi Kartı Güncel KampanyalarÜreten Türkiye’ nin kesintisiz destek sağlama misyonuna uygun olarak faaliyetlerini sürdüren Halk Bank, Türkiye ekonomisine katkı sağlamaya devam ediyor. Evrensel bankacılığın gereklerini en iyi şekilde yerine getiren, bireysel hizmetleriyle bölgenin lider KOBİ bankası olma vizyonuyla hareket eden Halk bank Kredi Kartı Güncel Kampanyalar ile müşterilerinin yüzünü güldürmeye devam ediyor.

Maaşlarını Halk Bankasından alan çalışanlara özel Kredi Bordro 24 ihtiyaç kredisi, emeklilerimize özel Gülen Emekli İhtiyaç Kredisi, Kamu Sektörü Çalışanlarına Özel Kredi, Özel Sektör Çalışanlarına Özel Kredi, diğer bankalarda devam eden konut kredinizi esnek ödeme seçenekleri ve uygun faiz oranlarıyla transfer etme şansı sağlayan Dost Kredi, araba hayallerinize kavuşmanızı sağlayacak araba hayallerinize yeşil ışık yakan Yeşil Işık Taşıt Kredisi, sahip olduğunuz 2/B arazinizi 2/B Satış Kredisi ile alabilirsiniz.

Afet riski altında eviniz mi var, kendi imkanlarınızla altından kalkamıyor musunuz o zaman Halk Bankasının size özel sunmuş olduğu Kentsel Dönüşüm Kredisi ile güvenli bir hayata ilk adımı atabilirsiniz. Hayallerindeki eve kavuşmak isteyenlere müjde. Halk Bank size özel Canım Evim Konut Kredisi veriyor. Cazip faiz oranları ve bütçenize uygun vade ve ödeme şekilleriyle hayalinizdeki eve sahip olmanız artık çok kolay. Size özel indirimler şuan kampanya dahilinde taksit ödemelerinizi ister aylık ister üç ayda bir planlayabilirsiniz ya da esnek ödeme seçeneğini seçebilirsiniz. Halk Bankasının sizlere sunduğu fırsatları değerlendirmenin şimdi tam zamanı.

Yazar Hakkında

_erc_

- Finansla ilgili bilgilere ulaşmanızı sağlayan bir kişi...

Yorum Ekleme Alanı

Yorumlar Onay Alır: "Bir yönetici tarafından onaylandıktan sonra sayfaya eklenir."