Yayınlanma: 10 Mar Per 2016

Halk Bank Şubesiz Bankacılık

HALKBANK ŞUBESİZ BANKACILIK

halk bank internet subesi 300x205 Halk Bank Şubesiz Bankacılıkİnternetin kullanım alanlarının hızla artması bankacılık işlemlerinizde çeşitli avantajlar sunarken aynı zamanda şubeye gitmenizi gerektiren işlemleri ev ve iş ortamlarından gerçekleştirebildiğiniz için zamandan kazanç sağlar. Halk Bank Şubesiz Bankacılık işlemlerinde kendi müşterilerine çeşitli avantajlar sağlıyor.

Halk Bank internet bankacılığı üzerinden hesap işlemlerinizi kolayca gerçekleştirebilirsiniz. Kullanım menüsü oldukça kolay olan internet şubesini istediğiniz gibi düzenleyebilir böylece ulaşmak istediğiniz bilgilere anında ulaşabilirsiniz. Hesap özetinizi ve bireysel hesabınızdaki kullanımları istediğiniz her an görüntüleyebilirsiniz. Bununla birlikte kredi kartlarının kullanım durumunu, son ödeme tarihlerini ve ödeme miktarını istediğiniz zaman görüntüleyebildiğiniz gibi kredi kartı borç ödemelerinizi de istediğiniz zaman yapabilirsiniz.

Fatura ödemelerinizi de yapabileceğiniz internet şubesinden istediğiniz gün ve saatlerde EFT ve Havale işlemlerinizi de kolayca gerçekleştirebilirsiniz. Ayrıca şubeye gitmeye gerek kalmadan size uygun kredi tercihini seçerek Halk Bank kredi başvurusu yapabilirsiniz. Halk Bank güvenliğiniz için birçok önlem almakta. İnternet kullanımları için tek kullanımlık şifre vermesi sayesinde sizden habersiz alışveriş yapılması mümkün değil. Cep telefonunuza gelen tek kullanımlık şifre sayesinde kart numaranız ve şifreniz başkasının eline geçmiş olsa bile telefon numaranıza gelen şifre sayesinde kartınız güvence altına alınması bunlardan sadece birisi.

Ayrıca Halk Bank mobil şube sayesinde cep telefonunuzun olduğu her yerde bankacılık işlemleri artık çok kolay. Akıllı telefonunuza AppStore yada Google Play adreslerinden yükleyerek kullanmaya başlayabilirsiniz. İnternet bankacılığı üzerinden yapabileceğiniz bütün işlemleri mobil bankacılık üzerinden de yapabilirsiniz.

 

Yazar Hakkında

_erc_

- Finansla ilgili bilgilere ulaşmanızı sağlayan bir kişi...

Yorum Ekleme Alanı

Yorumlar Onay Alır: "Bir yönetici tarafından onaylandıktan sonra sayfaya eklenir."