Yayınlanma: 15 Tem Cum 2016
ing bank | Yazar

ING Bank eğitim kredisi

EĞİTİME BİR DESTEKTE İNG BANK TAN

ing ogrenci kredisi 300x166 ING Bank eğitim kredisiGünümüzde eğitim ve öğretim masraflarının zar zor karşılandığı, burs sözünün en değerli kelime olduğu öğrenci destek temalı her başlığın ilgi çektiği bir dönemdir. Eğitime destek olan başta devlet olmak üzere, önemli kuruluşlar, Türkiye nin önde gelen firmaları bazı hayırsever kurumlar ve bankalar vardır.

Eğitim ve öğretimde mali destek sunan bir banka da İng bank oldu. Krediyi yurt içi ve yurt dışında örgenim gören öğrenciler için hazırladı. Bu sağlanan destekle yurt içi veya yurt dışında doktora, lisans ve yüksek lisansınızı okuyabilir dilediğiniz öğrenci imkânlarından faydalanabilirsiniz. Eğitim ve öğretiminiz için gerekli olan araç ve gereçleri temin edebilirsiniz. Kredinin üst limiti 30.000 TL olarak belirlenmiştir. Kredinin vade aralığı ise 12 ila 36 ay arasında değişmektedir. Kredide uygulanacak olan faiz oranı ise %1,99 oranında belirlenmiştir. ING Bank eğitim kredisi ile kredi tahsis ücreti temel paranın %0,5 i kadar alınacaktır. Bu kredi ile ilgili daha fazla ayrıntı için yetkili banka şubelerine ve müşteri temsilciliklerine ulaşılarak gerekli bilgiler elde edilebilir.

Zorlukla okuyan birçok öğrencinin ihtiyaçlarını kolayca karşılayacakları bir hizmet oluşturulmaya çalışılmıştır. Bu eğitim desteğiyle ülkemizi gururlandıracak yeni dinamik ve atılgan gençlerin eğitimi maddi imkânlar sebebi ile kesilmeyecek. Konunun yetkili birimlerle görüşülerek uygun ödeme imkânlarının da sağlanabileceği mümkündür. Eğitim önemlidir, buna destek olmak ise paha biçilemez.

Yazar Hakkında

_erc_

- Finansla ilgili bilgilere ulaşmanızı sağlayan bir kişi...

Yorum Ekleme Alanı

Yorumlar Onay Alır: "Bir yönetici tarafından onaylandıktan sonra sayfaya eklenir."