Yayınlanma: 16 Şub Sal 2016
ing bank | Yazar

ING Bank ipotekli ihtiyaç kredisi

İHTİYAÇ KREDİSİNE Mİ İHTİYACINIZ VAR?

ing bank konut kredilerinde faizi indirdi 300x150 ING Bank ipotekli ihtiyaç kredisiİhtiyaç kredisine ihtiyacınız var, yüksek tutarlı nakite fakat krediniz reddedildi. Hemen umutsuzluğa kapılmayın, ing bank %1.39 faiz oranıyla 36 ay vadeli gayrimenkul ipoteği karşılığı ihtiyaç kredisi sunuyoruz.

Avantajlı faiz oranlarıyla size ING Bank ipotekli ihtiyaç kredisi sunuyoruz. ING Bank’ın sunduğu ipotekli ihtiyaç kredisinin başvuru koşulları; üst limit 1000.000 TL’dir, vade seçeneği 12 ile 36 ay arasıdır, gayrimenkul ipoteği karşılığında verilir, faiz oranı %1,39’dur. Şeklindedir.  50000 TL’lik kredi için 500TL ekspertiz ücreti alınır. 250 TL kredi tahsis ücreti ve 172 TL ipotek tesis bedeli alınmaktadır. Ve otuz altı ay vadede aylık taksit tutarınız, 50.000 TL için 1.837 TL’dir.

Kredi için başvuru belgeleriniz; nüfus cüzdanı fotokopisi, ikametgah belgesi, ya da elektrik, su, doğalgaz, ev telefonu faturalarından biri ( son üç aya ait ) getireceğiniz bu belgelere ek olarak, çalışma durumunuza göre, ücretli çalışanlar için son aya ait maaş bordrosu fotokopisi veya maaş yazısı, maaş yazısı alınacak ise çalıştığı firmanın imza sirküleri. Emekliler için, ilgili sosyal kurumunca düzenlenmiş kimlik belgesi, gelirini belgeleyen banka hesap cüzdanı fotokopisi, tüzel kişiliği olmayan gerçek kişi tacirler ve serbest meslek erbabı; son yıla ait vergi levhası fotokopisi, meslek kuruluşuna ait üyelik belge fotokopisi firma ortağının vergi levhası, çiftçiler ise çiftçilik belgesi.

Yazar Hakkında

_erc_

- Finansla ilgili bilgilere ulaşmanızı sağlayan bir kişi...

Yorum Ekleme Alanı

Yorumlar Onay Alır: "Bir yönetici tarafından onaylandıktan sonra sayfaya eklenir."