Yayınlanma: 15 Ara Pts 2014

ING Bank kredi kartı avantajları nelerdir?

24oranges.nl ING bank card 1395044661 300x200 ING Bank kredi kartı avantajları nelerdir?Müşterilerine ING pegasus plus kart, ING bonus card, ING nakit kart kullanma imkânı veren ING bank ayrıca ek kart ve sanal kart ile çok daha fazla alternatifi müşterileri ile paylaşmaktadır. ING kredi kartları ile taksitli avans nakit ihtiyacınızı giderebilir taksili EFT veya havale işlemlerini yapabilirsiniz.

ING bonus card kullanıcılarının düzenli deme ve alışverişleri sonrası ING bank tarafında ING bonus plus card ve ING bonus Premium card kullanma ayrıcalıklarını yakalayabilirsiniz.

ING card sahiplerinin 12 ay boyunca yapacağı alışverişlerde en az 75 TL puan kazanmaları halinde ING bonus plus card ayrıcalığını yakalayabilirler. ING bonus plus card birçok alışverişte ayrıcalıklı olarak daha fazla puan kazandırmaktadır.

ING bonus kart sahiplerinin 12 ay boyunca yapacakları alışverişlerde toplamda 150 TL puan kazanmaları halinde ING Bonus Premium card kullanma hakkına sahip olacaklar ve alışverişlerinde çok daha fazla puanlar kazanarak harcadıkça daha çok kazanmanın ayrıcalığını ve keyfini yaşayacaklardır.

ING platinium card sahipleri ise, ülkemizdeki birçok popüler gece kulüplerinde restoranlarda otellerde veya barlarda yapacakları alışverişlerde % 40’ a varan indirimlerden faydalanabileceklerdir. 50.000 üzeri mevduatı olan müşterilerine sunulan ING bonus platinum kredi kartı ile müşteriler ING bank kiralık kasalarına % 50 daha az para ödeyebileceklerdir. Ayrıca ING bank platınum kredi kartı kullanan ayrıcalıklı özel müşterilerine çok daha düşük faiz ve yüksek vade oranları ile ciddi miktarlarda kredi kullandırmaktadırlar. Ödeme planında yapılan yenilikler, alışverişlerde sağlanan imkânlar, bankacılık işlemlerinde sağlanan özerk ayrıcalıklar ile ING bonus platınum kredi kartı kullanıcıları kendilerini çok daha özel hissedeceklerdir. ING bonus platınum kredi kartı normal alışverişlerde bol bonus kazandırma ve daha fazla taksit yapabilme imkânları ilde oldukça avantajlıdır.

ING bank pegasus Plus Kart ile kredi kartı sahiplerine 50 TL değerinden uçuş puanlar kazandıran kampanyası ile hem daha çok kazandırmakta hem de uçuşlarınızı bedavaya getirmektedir. Kredi kartına başvuruş sonrası kartınızı aldığınızda 25 TL uçuş puanı hemen yüklenmekte ve bir ay sonra 25 TL daha yüklenerek harcadıkça kazanma şansını sunmaktadır.

Yazar Hakkında

_erc_

- Finansla ilgili bilgilere ulaşmanızı sağlayan bir kişi...

Yorum Ekleme Alanı

Yorumlar Onay Alır: "Bir yönetici tarafından onaylandıktan sonra sayfaya eklenir."