Yayınlanma: 9 Şub Sal 2016
ing bank | Yazar

ING Bank Şubesiz Bankacılık

İNG BANK ŞUBESİZ BANKACILIK

ing subes 300x155 ING Bank Şubesiz Bankacılıkİnternet kullanımının artması bankacılık işlemlerinde de oldukça kolaylık sağlıyor. Banka şubelerine gitmeden artık birçok işleminizi evlerinizde internetten gerçekleştirebilirsiniz. ING Bank Şubesiz Bankacılık olarak kullanıcılarına oldukça fazla seçenek sunuyor.

ING Bank müşterileri, kredi kartı veya banka kartı numarası, kart şifresi ve cep telefonu numarası ile şifrelerini alarak hemen kullanmaya başlayabilir. Giriş yapmak için TC kimlik numaranız, kart numaranız veya kullanıcı kodunuzu kullanabilirsiniz. ING Bank müşterileri internet şubesinden kart bilgilerini görüntüleme, hesap hareketlerini görüntüleyebilir ayrıca EFT ve Havale işlemlerinizi de kolaylıkla gerçekleştirebilirsiniz. Ayrıca internet şubesini kullanarak her türlü fatura ödemelerinizi yapabilir, otomatik ödeme talimatı verebilirsiniz.

Bunun yanı sıra kredi kartı borç sorgulama ve borç ödeme işlemlerinizi kolaylıkla gerçekleştirebilirsiniz. İnternet şubesi kullanarak döviz ve altın işlemlerinizi kolaylıkla halledebilirsiniz. İnternet şubesinden hesap ayarlarınızı görüntüleyebilir aynı zamanda kredi kartlarınızın limit değişikliklerini yapabilirsiniz. İnternetten yaptığınız alışverişlerinizde ING bank güvenlik koşulları olarak SMS ile tek kullanımlık şifre onayı almakta böylece sizden habersiz kredi kartı ile alışveriş yapılmamaktadır.

ING mobil bankacılık kullanarak bankacılık işlemlerinizi her yerden gerçekleştirmeniz mümkün. Akıllı telefonunuza ING Bank mobil uygulamasını indirmeniz yeterli. ING Bank mobil şubesinden istediğiniz zaman hesap detaylarınızı, hesap ekstrelerinizi görüntüleyebilirsiniz. Aynı zamanda mobil uygulama üzerinden bütün EFT ve Havale işlemlerinizi kolaylıklı halletmeniz mümkün. Kredi kartlarınızın borç ödemeleri ve istediğiniz fatura ödemelerini gerçekleştirmeniz mümkün. Ayrıca mobil bankacılık üzerinden döviz alış-satış yapabilirsiniz.

Yazar Hakkında

_erc_

- Finansla ilgili bilgilere ulaşmanızı sağlayan bir kişi...

Yorum Ekleme Alanı

Yorumlar Onay Alır: "Bir yönetici tarafından onaylandıktan sonra sayfaya eklenir."