Yayınlanma: 16 Kas Paz 2014
Bankalar | Yazar

İNG Biriktiren Turuncu Hesap Nasıl Açılır?

ing 300x150 İNG Biriktiren Turuncu Hesap Nasıl Açılır?Para biriktirmek isteyen bireylerin işini kolaylaştıran tasarruf yöntemi İng turuncu hesap, para biriktirmeyi daha kolay hale dönüştürmek adına oldukça önem kazanmıştır. Düzenli bikrim yapmak isteyen kişilere tasarruf çözümü sunan turuncu hesap günden güne kullanıcı sayısını arttırmıştır. Hesabınızda birikim yaparak tasarrufu ele geçirmek adına turuncu hesap hayatımızda büyük katkılar sağlamaktadır.

Herhangi bir vade derdine gerek duyulmadan aksine vade kazandıran bu hesabı açma oldukça kolaydır. Bireylere günlük getiri getiren ve harcama yerine birikim yapmalarını sağlayan İng turuncu hesap, çoğu insanımızın ilgisini kısa zamanda çekmiş ve hesabı açmak üzere girişimler başlatılmıştır.

Peki, İng turuncu hesabı açmak isteyenler hangi yolu izlemelidir?

İng bankta turuncu hesap açmak isteyen kişiler ister İng şubelerine giderek isterlerse de İng şubelerine gitmeden müşteri hizmetlerini numarasını tuşlayarak kimlik bilgileri dahilinde hesap açma yetkisine sahip olabilmektedirler. Oldukça kolay bir çözüm yolu sunan İng bank, bireylere kolaylıkla hesap açabilme imkanını sağlamaktadır. Bireylere İng bank tarafından yatırım, birikim ve tasarruf yapabilme şansını vermesiyle artık ülkemizde pek çok kişi hesapta bulunan mevduatlarına faiz binmesi ile geleceğe yatırım yapabiliyor. Vadesiz mevduat hesabının en etkili yollarından birisi haline dönüşen İng turuncu bank müşterilerine vade uygulamamaktadır. Turuncu hesabınızı müşteri hizmetlerini arayarak açmanız dâhilinde ilk üç ay içerisinde gecelik faiz uygulaması devreye girecektir. Oldukça avantajlı olan bu hesap ile birikim yapabilmek artık çok kolay.

Günlük yüksek faiz getirisini müşterilerine sunan İng turuncu hesap, yatırımı seven ve birikim ile emin adımlarla ilerlemek isteyen kişiler için en doğru yollardan bir tanesidir. Düzenli bir birikim alışkanlığına sahip olmayan insanlar için İng turuncu bank hesabı oldukça büyük katkı sağlayacaktır. Fakat şunu da belirtmeliyiz ki İng turuncu hesabı açmak isteyen kişiler kart sahibi ile aynı kişi olması gerekir. Otomatik ödemelerin ardından günlük faiz kazandırmaya başlayan bu hesabı tasarruf yapmak isteyen kişiler muhakkak kullanmalıdır. Ayrıca aynı hesap adına birden fazla turuncu hesap açabilme ayrıcalığının da olduğunu söyleyebiliriz. Bu sayede kart kullanıcıları birden fazla turuncu hesaba rahatlıkla sahip olabilmektedir.

Yazar Hakkında

_erc_

- Finansla ilgili bilgilere ulaşmanızı sağlayan bir kişi...

Yorum Ekleme Alanı

Yorumlar Onay Alır: "Bir yönetici tarafından onaylandıktan sonra sayfaya eklenir."