Yayınlanma: 12 Nis Paz 2015

ing Pegasus Plus Kart Avantajlı mı?

ing pegasus plus kart 300x193 ing Pegasus Plus Kart Avantajlı mı?  İNG Bank ve pegasus plus kart iş ortaklığı ile müşterilerine güvenli ve ekonomik uçuşlar sağlamaktadır. Günümüzde uçuş kartlarına uygulanan fahiş yıllık aidatı ödeme yükümlülükleri İng pegasus plus kart hizmetlerinde yer almamaktadır. Bu sayede bireyler karta yıllık faiz ödemesi yapmadan uçuşlarını gerçekleştirebileceklerdir.

Koşulsuz bir şekilde belirtilen aidat alımının alınmaması, İng pegasus plus kart kullananların bir avantaj sağlamasına zemin hazırlamıştır. Günümüzde çoğu kişinin uçuş kartı hizmetleri için İng pegasus plus kartı tercih ettiğini söylemek mümkün. Çünkü diğer uçuş kartlarına göre müşterilerine oldukça fazla ayrıcalıklar sunan bu kartta havayolları uçuşlarınızdan %2’lik bir puan kazanabilme şansına sahipsiniz. Her uçuş puanı için 1tl kazanma hakkına sahip olabilmekte ve elde ettiğiniz uçuş puanları rahatlıkla kullanabilmektesiniz.

Yaptığınız tüm harcamalar ile puan kazanabilme ve uçuş puanlarını toplayarak tekrar harcama yapabilmenize olanak tanıyan bu kart kullanıcılarının yüzünü güldürmektedir. Bu sayede kazanmış olduğunuz bonusları biriktirerek her türlü mal ve hizmet alımları için gönül rahatlığı ile harcamaları gerçekleştirebilirsiniz. Harcarken puan kazandıran bu kart, bireylerin bonus biriktirmesine yardımcı olmaktadır. Bu yüzden İng plus kartın oldukça avantaj sağladığını söyleyebiliriz. Ayrıca İng plus kartınızın bir diğer özelliği de İng bonus card özelliklerine sahip olarak kullanıcılarına pek çok faydalar sağlamasıdır.

Yıllık aidatlardan muaf tutan İng plus kart her bireyin kullanması gereken bir karttır. Çünkü seyahat etmek isteyen kişilere ekonomik bir şekilde seyahat imkanı sunmakta ve uçarken de bonus kazandırmaktadır. Toplamış olduğunuz uçuş puanlarını ücretli servislerde rahatlıkla harcayabilir ve seyahatlerinizi daha ekonomik bir hale dönüştürebilirsiniz. Yurt içinde yapacağınız seyahatlerinizde oldukça katkı sağlayacak olan İng pegasus plus kart, puan kazanmak isteyen ve harcarken bonus biriktirme yolunu seçen tüketiciler için özel olarak sunulmuş ayrıcalıklı bir karttır.

Uçuş puanın yanı sıra bonus ayrıcalığı da tanıyan bu kart tüketicilere oldukça büyük avantajlar sunmaktadır. Yıllık kart ücretine tabi tutulmayan, bonus puanlarını toplayabilme fırsatı tanıyan, tüketicilerin mal alımlarından %1, uçuşlardan % 2 uçuş puanı kazanmasına yardımcı olan bu kartlar tüketicilere oldukça kolaylık sağlamaktadır.

Yazar Hakkında

_erc_

- Finansla ilgili bilgilere ulaşmanızı sağlayan bir kişi...

Yorum Ekleme Alanı

Yorumlar Onay Alır: "Bir yönetici tarafından onaylandıktan sonra sayfaya eklenir."