Yayınlanma: 1 Ara Sal 2015
Genel | Yazar

İng Tekno kredi nerelerde kullanılır?

İNG TEKNOKREDİ NERELERDE KULLANILIR?

ing 300x187 İng Tekno kredi nerelerde kullanılır?Teknosa olarak anlaşmalı bir iş birliği içerisine dahil olan İng bank müşterilerine kefilsiz, sorgusuz teknosa alışveriş mağazalarında dilediğince harcama yapabilmek adına kredi hakkı sunmaktadır. Hiçbir masrafa girmeden ve kefil gerektirmeden teknosa mağazaları aracılığı ile tekno krediye anında başvurabilirsiniz. Tekno kredi teknosa mağazalarında geçerlilik göstermektedir. Bu sayede teknosa mağazalarından ihtiyacınız olan teknokredileri kullanarak dilediğinizce harcama şansına sahip olduğunuzu söyleyebiliriz.

İng bankın sağladığı komisyonsuz kredi desteğiyle 15 bin TL ve 36 ay vade ile müşterilerine kefilsiz ihtiyaç kredisi hizmetini vermektedir. Bu sayede müşterilerinin teknosa ihtiyaçlarını rahatlıkla karşılamaları ve teknosadan istediği ihtiyaçlarını giderebilmelerine fırsat tanımaktadır. 36 aya varan vade imkanı sayesinde artık teknokredi kullanan kişiler rahatlıkla teknosa mağazalarında alışveriş yapabilme şansına sahip olacaktır. Teknosanın tüm mağazalarında kullanılabilme ayrıcalığına sahip olan teknokredi için hemen sizlerde başvurabilirsiniz.

Hiçbir şekilde müşterilerden dosya masrafı, hayat sigortası ve komisyon ücretleri alınmadan anında teknokredi ihtiyaç kredisini kullanma ayrıcalığı tanınmaktadır. 750 TL ile 15 bin TL arasında verilen ihtiyaç kredileri ile nakit çekebilme ve harcama yapabilme hakkına sahip olduğunu söyleyebiliriz. Kredinizi rahatlıkla teknosa mağazalarında hafta içi ve hafta sonları arasında kullanabilme ve alışveriş yapabilme özgürlüğü İng bank aracılığı ile vatandaşlarımıza tanınmaktadır.

Minimum 75 TL alışveriş yapabilme limiti ile artık sizlerde ihtiyacınızı giderebilecek ve teknosa mağaza indirimlerinden en iyi şekilde faydalanabileceksiniz. İng bank ve teknosa mağazaları ortaklığında gerçekleşen bu hizmet ile artık gönül rahatlığı ile harcama yapabilme günleriniz sizleri beklemektedir. Kredi ihtiyaç kartı taksitlerinizi ödemek için İng atm hizmetlerinden ya da İng bank şubelerinden rahatlıkla yapabilir ve İng bankın sunmuş olduğu ihtiyaç kredisi hizmetlerinden en iyi şekilde faydalanabilirsiniz.

İster alışveriş isterseniz de ihtiyaç kredisi olarak nitelendireceğiniz teknokrediye hemen şimdi sizlerde başvurabilir ve ihtiyaç kredisi limitinden en iyi şekilde faydalanabilirsiniz. 30 Haziranda hizmete girmiş olan teknokrediler pek çok insanımızın kısa zamanda ihtiyaçlarını karşılayabilmiş ve harcama yapmalarını kolaylaştırmıştır. Teknokredi ile rahatlıkla teknosa mağazalarından alışveriş edebilme ve kredi limitinden faydalanabilmek adına hemen şimdi başvur.

Yazar Hakkında

_erc_

- Finansla ilgili bilgilere ulaşmanızı sağlayan bir kişi...

Yorum Ekleme Alanı

Yorumlar Onay Alır: "Bir yönetici tarafından onaylandıktan sonra sayfaya eklenir."