Yayınlanma: 21 Eki Çar 2015
Genel | Yazar

İnternet Bankacılığında Hangi Bankacılık İşlemleri Yapılır

CEP TELEFONU BANKACILIĞINDA YAPILABİLEN İŞLEMLER

internet bankaciligi1 300x199 İnternet Bankacılığında Hangi Bankacılık İşlemleri YapılırTeknolojinin gelişmesi ile birlikte insanlar artık bankaya gitmeden de birçok işlemi yapabiliyorlar. Akıllı cep telefonlarına indirdikleri banka uygulaması ile birlikte birçok işlemi oturdukları yerden gerçekleştirebiliyorlar.

Peki, İnternet Bankacılığında Hangi Bankacılık İşlemleri Yapılır? Bu bankadan bankaya değişmek ile birlikte; para transferi, EFT, havale, fatura ödeme, yatırımlarınızı yönlendirme, hesap açma, kredi kartı başvurusu, kredi başvurusu, kredi kartı borç ödeme gibi birçok işlemi yapabilirsiniz. Altın ve ya döviz alıp satabilir, bunun bir yatırım şekline dönüştürebilirsiniz. Ayrıca cep telefonu bankacılığından bireysel emeklilik başlatabilir ve bunları kontrol edebilirsiniz.

Finansal durumunuz, toplam borç bilgileriniz, kredi kartınızdan yaptığınız harcamaların dökümü gibi bilgilere de cep telefonu bankacılığından ulaşabilirsiniz. İnternet Bankacılığında Hangi Bankacılık İşlemleri Yapılır sorusuna bunların dışında daha birçok cevap verilebilir. Mesela buradan kontör yükleyebilirsiniz. Ayrıca telefon, televizyon, elektrik, su ve doğalgaz faturalarınızı Türkiye’nin neresinde olursanız olun abone numaranız ile yönlendirebilirsiniz.

Bankamatik kartınıza nereden para gelmiş, ne için para gitmiş gibi yapılan işlemleri görebilirsiniz. Müşteri numaranız ve şifreniz ile kolaylıkla girdiğiniz bu sistemde bir banka ve bankamatikte ne işlem yapılıyor ise hepsini yapabiliyorsunuz. Ayrıca otomatik ödeme talimatı verip, faturalarınızı hiç uğraşmadan ödenmesini sağlayabilirsiniz. Bağlı olduğunuz bankanın kampanyalarını, size özel fırsatlarını takip edebilir, hatta kendinize buradan bir ödeme ajandası bile çıkarabilirsiniz. Bu sayede ödemelerinizi kontrol edersiniz.

Yazar Hakkında

_erc_

- Finansla ilgili bilgilere ulaşmanızı sağlayan bir kişi...

Yorum Ekleme Alanı

Yorumlar Onay Alır: "Bir yönetici tarafından onaylandıktan sonra sayfaya eklenir."