İş Bankası Kredi Borcu Yapılandırma

İŞ BANKASI KREDİ BORCU YAPILANDIRMA
Ülkemizin nüfusu gittikçe çoğalırken tüketen bir toplum olarak harcamalarımız ve ihtiyaçlarımız her gün çoğalmakta . Bunu fırsata dönüştüren bankalar sizlere geniş kredi yelpazesi ile avantajlar sunmakta . Bizler gelir gider bilançomuzu çıkarmadan bu avantajlara gözü yumuk atlıyoruz . Elimize verilen sözleşme metnini bile okuma gereksinimi duymuyoruz. Elimize aldığımız kredi kartını sanki kendi paramız gibi fütursuzca harcıyor. Ödeme geldiği gün giderler hesaplandığında açığımızı kapatmak için çareler aramaya başlıyoruz. Kredi çekerken de öyle gelir tablomuzu hiç göz önünde bulundurmadan çektiğimiz krediler yüzünden ipotek ettiğimiz araçlar evler elimizden giderken üzülüyoruz.

 İş Bankası Kredi Borcu Yapılandırma

Oysa Ülke genelinde elimizdeki kartları kullanma normlarına bir ulaşabilsek yada çekeceğimiz kredinin aile bütçesini etkilemeyeceğini hesaplasak zaten kitlesel faciaya dönüşen banka çıkmazlarını yaşamayız. Ben sizlere bir kaç öneri ileteceğim . Türkiye İş Bankasının Kredi borçlandırma yapılandırma kolaylığından bahsedeceğim . Kredi kartınız veya ödediğiniz kredinizi yatıramadınız uzun takip olayından sonra banka sizlerle yapılandırma ve taksitlendirme için masaya oturduğunda sunduğu avantajlarla borcunuzu daha düşük taksit oranlarıyla taksitlendirip uzun vadeler bölerek bütçenizi hem rahatlatmış hem de size zaman tanımış oluyor . Burada dikkat etmeniz size sunulan bu yapılandırma ve taksitlendirme de aylık ödemlerinizi hiç aksatmadan düzenli olarak ödemek kalıyor . Yapılandırılan borcun ötelenmesi yoktur . Böylece bankada vermiş olduğu parayı kurtarmış olacak size ek maliyet olarak uzayan süreye istinaden faiz eklenecektir .
Umarım TÜRKİYER İŞ BANKASI ‘nın size sunmuş olduğu bu fırsat işinize yarar .

1 Comment on "İş Bankası Kredi Borcu Yapılandırma"

 1. Bob Williams | 4 Şubat 2016 at 16:22 | Cevapla

  hızlı ve rahat bir kredi faturaları ödemek için ve yeni bir iş kurmak ya da% 3’lük bir ucuz faiz oranından Projelerinizi yeniden finanse etmek için de geçerlidir.
  Kredi kontrolü olmadan uygun bir faiz oranıyla kredi her türlü teklif !!! E-posta yoluyla bugün bize ulaşın. (Co….@gmail.com)
  Hepimiz bir amaç için krediler sunuyoruz. Bugün uygulayın ve 3 iş günü içinde finanse olsun.
  – Kredinin minimum tutarı: € 2,000.00
  – Kredinin azami tutarı: € 100.000.000,00
  – Faiz oranı: yılda % 3
  Daha fazla bilgi için e-posta yoluyla bize ulaşın (co…..@gmail.com)

Leave a comment

Your email address will not be published.


*