Yayınlanma: 5 Eki Pts 2015
Bankalar | Yazar

İş Bankası Kredi Çekme

isbank avantajli fiyatlar İş Bankası Kredi ÇekmeTürkiye’ nin ilk bankası olan TC İş Bankası müşterilerine farklı isimler altında kredi çekme imkânı sunmakta ve kolay ödeme imkânı sunulmaktadır. İş Bankası tarafından müşterilerine İhtiyaç kredileri, taşıt kredisi, ev kredisi, hızlı kredi ve ek hesap kredileri adı altında farklı avantajlarda spesifik krediler erilmektedir.

İş Bankası kredi çekme işlemlerinizi kısa mesaj, telefon bankacılığı, internet bankacılığı ve İş bankası şubelerinden yapabilirsiniz. Başvurunuzun olumlu neticelenmesi ile birlikte erekli evrakları tamamlayarak en yakın İş bankası şubesine giderek kredi çekme işleminizi sonlandırabilirsiniz.

İş Bankası ihtiyaç kredileri adı altında; eğitim kredisi, arsa kredisi, emekli kredisi, tüketici destek kredisi, fatura alışveriş kredisi, 2B kredisi ve çevreci kredi adı altında farklı ihtiyaçlara yönelik uyun faiz oranlarında ve vade sayısında krediler sunmaktadır.

İş Bankası taşıt kredisi adı altında 36 aya varan vadeler ile sıfır veya ikinci el otomobil almak isteyenlere kredi kullanma imkânı vermektedir. Hem binek otomobil hem de ticari araç alımlarınızda İş Bankası kredileri ile tanışarak daha keyifli ve kazançlı araç satın alabilirsiniz.

İş Bankası mortgage ev kredisi kullanmak isteyenler eşit taksitli ev kredisi, eşit anapara ödemeli ev kredisi ve her şey dahil ev kredisi vermektedir. Bu avantajlı kredilerin yanı sıra düşük ödemelerle başlayan konut kredisi, evden eve kredi, kişiye özel kredi, kentsel dönüşüm kredisi, çevre dostu, devralınan kredi, ön onaylı, emeklilikte evim olsun, konut ve yapı güçlendirme kredileri gibi kişiye, işe ihtiyaca ve ödeme yöntemlerine öre krediler verilmektedir. İş Bankası onlarca farklı isim altında sunduğu bu kredilerle müşterilerine daha fazla avantaj kazandırmanın haklı gururunu yaşamaktadır. % 79 ile başlayan ev kredileri herkesin ev sahibi olmasını sağlayacak bir formüldür.

Yazar Hakkında

_erc_

- Finansla ilgili bilgilere ulaşmanızı sağlayan bir kişi...

Yorum Ekleme Alanı

Yorumlar Onay Alır: "Bir yönetici tarafından onaylandıktan sonra sayfaya eklenir."