Yayınlanma: 28 Eki Çar 2015
Genel | Yazar

İş bankası maksimum kredi kartı

is bankasi kart 300x200 İş bankası maksimum kredi kartıBankalar müşterilerine kredi kartı satmak için çeşitli kampanyalar yaparlar. Bu bazen bir indirim olurken bazen de para puan olur. Şuan iş bankası maksimum kredi kartı en avantajlı karttır. Birçok teknoloji ve giyim alışverişlerinde ekstra taksit, indirim ve internet alışverişlerinde de kargo bedava kampanyaları vardır.

Ayrıca maksimum kart sahipleri ilk müze girişlerinden sonra 1 ay boyunca tarihi ve ören yerleri bedava sonrasında ise %50 indirimli olarak gezebiliyorlar. Cinemaximum sinemalarında da 2000 Türk lirası ve üstüne bedava iki kişilik bilet veriyor. Üstelik bu kampanyadan her müşteri istediği kadar yararlanabiliyor.

Akaryakıt ve benzin alışverişlerine iş bankası maksimum kredi kartı maxipuan ve mil veriyor. Birçok banka ikisini birlikte vermezken maximum kartta her ikisini de akaryakıt alımlarında kazanabiliyorsunuz. Ayrıca iş bankası müşteriler maximum kartları için yıllık aidatta ödemiyorlar. Nakit avans çekimlerinde düşük faiz oranları sunan kart öğrenciler içinde sıfır faiz uygulamaktadır.

Giyim ve teknoloji alışverişlerinde modagram, morhipo, tozlu.com gibi birçok sitede özel indirimler ve ekstra taksit seçenekleri ile maxipuanın yanında müşterilerine imkanlar sunuyor. Ayrıca peşin alışverişleri bu kart ile sonradan ufak bir vade karşılığı taksit yaptırabiliyorsunuz. İşcep kullananlara özel indirimler sunan kartta ödeme günlerini ise siz belirliyorsunuz. Taksitlerden vade farkı almayan banka, çekilen nakit avansı kısa sürede öderseniz de sizden herhangi bir faiz almadan parayı verebiliyor.

Yazar Hakkında

_erc_

- Finansla ilgili bilgilere ulaşmanızı sağlayan bir kişi...

Yorum Ekleme Alanı

Yorumlar Onay Alır: "Bir yönetici tarafından onaylandıktan sonra sayfaya eklenir."