Yayınlanma: 14 May Paz 2017
Genel | Yazar

Kefilsiz Kredi Veren Bankalar

Paylaş
Anahtar

kredi 1024x680 Kefilsiz Kredi Veren BankalarTüketicilerin her geçen gün artan ihtiyaçları sebebi ile orantılı olarak nakit ihtiyacı artarak devam eder. Ülkemizin durumuna bakılacak olursa pek çok kişi borçlu durumdadır.

Tabi bankalar kendilerini sağlama almadan işlem yapmayı sevmeseler de bazen bu gibi durumlarda esnek davranabiliyorlar. Kefilsiz kredi veren bankaları bulabilmeniz için ilk kural kesinlikle kara listede olmamanız gereklidir. Zaten ödemeleriniz düzenliyse korkmanıza da gerek yok.

Örneğin şöyle bir yöntem de izleyebilirsiniz. Maaşınızı bankadan alıyorsanız maaş hesabınızın bulunduğu bankadan zahmetsizce kefil istemeden kredi kullanabilme şansınız bulunuyor.

Bankaların kefilsiz olarak verdiği kredi limitleri kişilere göre değişiklik gösterebilmektedir. Örneğin bir kişiye 35.000 TL kredi kullandırıyorsa bir diğer kişinin limiti 15.000 TL olabilir. Bu durum kişilerin bankayla çalışma alışkanlıklarına göre belirlenir.

Peki Gelir Belgesiz Kredi Veren Bankalar Hangileridir?

Akbank’ın sunduğu kefilsiz kredi başvurusunu kolayca sadece kısa mesaj ile 4425 nolu numaraya KREDI yazarak TC kimlik numaranızla gönderdikten çok kısa süre sonunda cevabınız gelecektir.

İşbankası’nın sunduğu kefilsiz kredi başvurusunda kısa mesaj kullanarak 4402 nolu telefon numarasına NAKIT yazdıktan sonra bir boşluk TC numarasını ekleyin ve yollayın cevabınız hızlı bir biçimde gelecektir.

HSBC’den hiç kefilsiz olarak kredi kullanmak istemeniz durumunda ise bankanın internet sitesinden kredi başvurusunda bulunmanız yeterlidir.

Yapı Kredi Bankası kefilsiz kredi başvurunuzu da kısa mesaj yoluyla 4411 nolu telefona BIREYSEL yazdıktan sonra bir boşluk TC numarası ile birlikte gönderin ve cevabı bekleyin.

 

Yazar Hakkında

_erc_

- Finansla ilgili bilgilere ulaşmanızı sağlayan bir kişi...

Yorum Ekleme Alanı

Yorumlar Onay Alır: "Bir yönetici tarafından onaylandıktan sonra sayfaya eklenir."