Yayınlanma: 19 Oca Per 2017
Genel | Yazar

Kredi Geçmişi Bulunmayan Kredi Kartları İçin Onay Almak

kredi kart bekle 1024x576 Kredi Geçmişi Bulunmayan Kredi Kartları İçin Onay AlmakEbeveynlerin, lisedeyken çocuğun kendi kredi kartına sahip olmalarını reddetmesi alışılmadık bir durum değildir ve bazen bu üniversite öğreniminde de devam eder.

Sorunu anlamak ise öğrencinin sonunda okul bittiğinde ve kendi arabasını, dairesini ve diğer masrafları karşılamayı denemek gibi şeyleri düşünmeye başladığında, bazen hiç bir krediye sahip olmadığı zaman kötü bir krediye sahip olmaktan daha kötü olduğunu öğrenirler.

En azından bir şahsın kötü kredisi olduğunda, en azından bir kredi geçmişi vardır , bu da bir şahsın kredi geçmişi bulunmadığında inşa edebileceği bir şeydir, borç verenler temel olarak yanlış bir şey olduğunu düşünüyor ve bir şans almayı reddediyor gibi görünüyor onlar üzerinde.

Kredi geçmişi olmayan insanlar için kredi kartları var ; Hüner onları nerede bulabileceğinizi bilmek kalıyor.

Önceden planlamak

Kredisi olmayan biri iseniz, oturup geleceğinize bakmaya çalışmanız gerçekten önemlidir. Geleceğin elinde tuttuğu her şeyi tahmin etmek imkansız olsa da, maddi durumunuzun altı aydan bir yıla kadar yolda ilerleyeceği konusunda bir fikrinizin olması gerekir. Yeni bir araba satın almayı mı yoksa ipotek için mi başvurmayı planlıyorsunuz? Egzotik bir geziye çıkmayı mı planlıyorsunuz?

Yakın gelecekte bunlardan herhangi birisini gerçekleştirmeyi umut ediyorsanız, hemen kredi geçmişi olmayan kişiler için kredi kartı aramaya başlamanız gerekir. Sizin için mükemmel bir kart bulmak zaman alabilir ve bir kere kredi geçmişi oluşturmak için kart kullandıktan sonra daha fazla zaman alacaktır. Kredi kartını ne kadar erken aramaya başlarsanız, daha sonra mali destek almaya hak kazanırsınız.

Ödevini yap

Kredi geçmişi olmayan kişiler için kart bulma zor olabilir, en kısa sürede bir kimse bulur bulmaz, sözleşmeyi tam olarak okumadan hemen kabul eder. Bir sözleşmeyi imzalamadan önce, faiz oranının ne kadar olacağını, yıllık ücretleriniz varsa ve bir başlangıç ​​ücreti olup olmadığını tam olarak bilmeniz son derece önemlidir.

Bu bilgilere sahip olduğunuzda benzer planları olan diğer kredi şirketlerine bakarken de bu bilgiyi kullanmanız gerekir. Kredi geçmişi olmadığından, daha alçak bir kredi kartı için anlaşmanız gerektiği anlamına gelmez.

Düşünmeniz Gereken Kredi Kartları Türleri

Kredi geçmişi olmayan kişiler için kredi kartı arıyorsanız, size göre diğerlerine göre daha uygun olacak bazı kartlar bulunur. Bakmanız gereken ilk şey, başvurunuzu değerlendirirken bir kredi raporuna bakmayacak olan şirketlerdir. Bir kredi raporu yayınlamayarak, kredi geçmişi olmadığınızı bilmiyorlar. Şirketin kredi geçmişinizi incelemeyeceği için bir kredi kartı vereceğinizi varsaymayın. Bu şirketlerin, kredi kartı çıkarttıklarında kullandıkları yönergeler var. Bu borç verenlerden çoğu, istikrarlı bir istihdama sahip olduğunuzu ispatlayabileceğinizde ısrar ediyor ve büyük bir para yatırma işlemi için alışılmadık bir durum değil. Göz önüne almanız gereken bir diğer husus, borç veren, ortalama başvuru sahibinin yıldız tarihinden daha düşük bir kredi geçmişinin olduğunu bildiğinden , onaylanmış onay kartlarının faiz oranları genellikle oldukça yüksektir.

Geçmişte, kredi geçmişi olmayan kişiler için en iyi kredi kartları , mağazalar tarafından verilen kartlardı. Kart sadece mağazada kullanılabilir olduğundan, bu kartların faiz oranları genellikle diğer tanıtım oranlarından daha düşüktür. Artık bir gün, alışveriş merkezi kartları , hala bir kredi geçmişi oluşturmak için mükemmel bir yoldur, ancak artık bunlar tarafından gelmek kolay değildir. Çoğu mağaza, başvuranın kredi geçmişini tarayabilir ve kredi raporunun neleri açıkladığına göre onaylar veya reddedebilir. Bu yine de karta başvurmamak anlamına gelmez. Bazı mağazalar hala kredi geçmişi olmayan bir kişiyi onaylayacak, çok küçük bir kredi limiti kazanacaklar.

Güvenli kredi kartları muhtemelen kredi geçmişi olmayan kişiler için en iyi kredi kartlarıdır. Güvenli bir kredi kartı, kredi veren kişiye bir depozito verildiği bir kredi kartı türüdür. Para yatırma miktarı kişinin kredi limitini belirler. Sonunda, her ay bakiyeyi ödemek konusunda çok iyiyseniz, borç veren, ek fon talep etmeden kredi limitinizi artıracaktır.

Yazar Hakkında

_erc_

- Finansla ilgili bilgilere ulaşmanızı sağlayan bir kişi...

Yorum Ekleme Alanı

Yorumlar Onay Alır: "Bir yönetici tarafından onaylandıktan sonra sayfaya eklenir."