Yayınlanma: 5 Oca Sal 2016

Kredi Kartı Borcunu Ödemezsen Ne Olur?

Sizlere bu yazımızda; ”Kredi kartı borcunu ödemezsen ne olur?” bunun hakkında faydalı bilgiler vereceğiz ve bu konu hakkında olan engin tecrübelerimizi sizlerle paylaşacağız. Diğer bir yandansa sadece kredi kartlarının borçları hakkında değil aynı zamanda normal kredilerinin ödenmediğinde ne olduğu konusunda bilgiler vereceğiz. İşte sizlere özel olarak hazırladığımız: ”Kredi kartı borcunu ödemezsen ne olur, kredi borcunu ödemezsen ne olur?” adlı içeriğimiz…

kredi karti taksit sayisi 12 aya cikartiliyor  h1644 300x194 Kredi Kartı Borcunu Ödemezsen Ne Olur?Son zamanlarda bu gibi şeyler çok fazla sorun haline gelmeye başladı ve gerçekten insanlar bu konularda ne yapacaklarını bilmiyorlar. Kredi kartına başvuru yapıp daha sonra bunun ödemesini yapamayıp sürekli ertelemek zorunda kalan insanların başlarına ne geleceklerini sizlere burada anlatmak istedik ve aynı zamanda kredi kartlarının değil kredi borçlarının da ödenmediği zaman neler olabileceğinden sizlere burada paylaşacağız, eğer sizlerinde kredi veya kredi kartı borcu bulunuyorsa ve bu borcu ödeyemiyorsanız mutlaka yazımızı okuyun, işte sizlere; ”kredi kartı borcunu ödemezsen ne olur?”  adlı yazımız..

Kredi kartınızın borcunu veya kredinizin borcunu sürekli ertelemek zorunda kalırsanız ilk olarak tarafınıza bir adet sms gönderilir ve bu sms’e itibar etmezseniz bir kaç hafta sonra sizi telefon numaranızdan ararlar daha sonra buna da itibar etmezseniz evinize bir adet tebligat yollarlar ve bu tebligatın içerisinde şu bilgiler yer alır; ”Eğer ödemenizi yapmamaya devam ederseniz tarafınıza dava açaacağız ve bu davanın türü de icra olacaktır.” yazılı bir tebligatı sizlere ulaştıracaklardır ve bu tebligatın alt kısmında bankanızın avukatlarının imzası olacak. Eğer siz buna da uymazsanız yani itibar etmezseniz artık tüm işlemler başlatılacaktır ve evinize icra için geleceklerdir.

Yazar Hakkında

BMEditor

Yorum Ekleme Alanı

Yorumlar Onay Alır: "Bir yönetici tarafından onaylandıktan sonra sayfaya eklenir."