Yayınlanma: 6 Tem Per 2017
Genel | Yazar

Kredi Kartı Faizlerinde Güncel Durum!

kartlar Kredi Kartı Faizlerinde Güncel Durum!Yetkili ağızlardan yapılan Kredi kartı faizleri ile ilgili açıklamalara göre faiz oranlarında şimdilik herhangi bir değişiklik yapılması söz konusu değil.

Günümüz şartlarında özellikle ücretli çalışanlar maaş döngüsünü ayarlamakta zorlandıklarından sürekli bir kredi kartı kullanımı ortaya çıkmaktadır. Kart kullanımı sonunda bir takım dengesizlikler ile ödenmeme veya geciktirme gibi koşullarda kredi kart borçlarına eklenen faizler ise tüketicilerin sırtına ek bir zorluk oluşturmaktadır.

Kart faizlerine tepki!

Pek çok tüketici Merkez bankasını kart faizlerinin düşmesini umarken bir değişiklik yapılmaması biraz tepkiyle karşılaşılmasına yol açtı.

Bu durumda sizlere tavsiyemiz şu olabilir. Kredi kartı faizleri Dünya üzerinde en yüksek faiz uygulanan para araçlarından biridir. Ülkemizde de bu durum aynıdır. Bu durumda kart borçlarından kurtulmak istiyorsanız en uygun faiz ve vadeli bir ihtiyaç kredisi çekip kart borçlarınızı kapatabilirsiniz. Bu durumda kredi kartına ödeyeceğiniz faizden daha az bir faiz ödemiş olur ve uzun vadede borcunuzu kapatabilirsiniz.

Uzun vade borç kapatmak!

Yazar Hakkında

_erc_

- Finansla ilgili bilgilere ulaşmanızı sağlayan bir kişi...

Yorum Ekleme Alanı

Yorumlar Onay Alır: "Bir yönetici tarafından onaylandıktan sonra sayfaya eklenir."